Обрані товари
0
Обрані артисти
0

останні новини

Сайт Radio Прищепкін забирає три перемоги на конкурсі WEB AWARDS UA 2023

28.06.2023

Сайт Радіо Прищепкін TOP40.IN.UA
Радіо Прищепкін Ukrainian Top-40

Radio Прищепкін здобуває потрійну перемогу на всеукраїнському конкурсі сайтів та мобільних додатків WEB AWARDS UA (WAU) 2023.

Національна інтернет-премія "КОНКУРС САЙТІВ - WEB AWARDS UA" відзначила найкращі роботи в галузі веб-розробки на території України за 2022 рік. Попри складну ситуацію у країні, конкурс відбувся завдяки активності та ініціативі учасників, а також зусиллям організаторів.

В цьому році на конкурс було подано велику кількість завершених сайтів, створених українськими розробниками, зареєстрованими в Україні. Організатори підтвердили чесність голосування, виявивши та видаливши явні "накрутки" та заниження результатів народного голосування, щоб забезпечити справедливість конкурсу.

Один із найяскравіших переможців у цьому році став сайт Radio Прищепкін - www.top40.in.ua, медіа портал онлайн радіостанції. Веб-розробником проєкту є студія PUSH-K Solutions. Сайт відзначається своїм широким медіа функціоналом, який включає новини, колонки, рейтинги, букінг артистів, магазин мерчу та розкішний контент. Одним із головних переваг сайту Radio Прищепкін є його здатність продовжувати стрім навіть при перевантаженні сторінок, що дозволяє користувачам насолоджуватися безперервним прослуховуванням улюбленої радіостанції.

Сайт Radio Прищепкін отримав визнання у трьох номінаціях конкурсу. У основних номінаціях сайт отримав перемогу у категорії "Видавництва та ЗМІ". Його також визнали кращим адаптивним сайтом у спеціальних номінаціях, що свідчить про його високу реагованість та пристосованість до різних пристроїв та екранних розмірів. Нарешті, у додаткових номінаціях Радіо Прищепкін стало переможцем у категорії "Портали та каталоги", підтверджуючи його значну роль у представленні різноманітного контенту та забезпеченні зручного пошуку для користувачів.

Ці перемоги на всеукраїнському конкурсі сайтів та мобільних додатків WEB AWARDS UA підкреслюють високий рівень веб-розробки в Україні та демонструють талант і професіоналізм українських розробників. Радіо Прищепкін заслужено отримало визнання за свій якісний та функціональний веб-портал, який забезпечує яскравий медіа-досвід для своїх користувачів.

Розкажи про це друзям!