Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

МАРИНА І КОМПАНІЯ

"Марина і компанія" - український гурт з Мукачево

Засновниця гурту - народна улюблениця, співачка Марина Полончак є яскравою представницею фольк музики та однією із найуспішніших співачок Закарпаття. Її пісні стають хітами не лише в рідному Закарпатті, а й далеко за його межами. 

Марина виросла в музичній родині. Її дідусі були фольклористами: один – скрипалем, інший – "хоровиком". Тому на фольклорній темі співачка знається набагато більше, ніж в естрадній тематиці. Команда успішно популяризує закарпатські народні пісні. 

Назва колективу навмисно не вигадувалася, її вигадав народ. Гурт часто асоціюють із піснею "Сама п’ю", хоча пісня була цілковитим експромтом для того, щоб освіжити репертуар. Через простоту тексту та повторення приспіву пісня потрапила в серце слухачеві. Зараз її слухають по всій Україні.

Канали гурту на YouTube загалом мають більше 70 млн переглядів. Рецептом успіху можно сміливо вважати щирість виконавців, вони не соромляться публікувати свої  відео з виступів на весіллях, де в кадрі можуть з’являтися п’яні або неадекватні люди. Десь промайнула фальшива нота, десь скрипка розстроїлася, струна порвалася. Так, це не ідеально, але ж це щиро.

Окрім народних пісень гурт виконує і власні, авторські композиції.