Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

TAMERLANALENA

TamerlanAlena (Тамерлан і Альона) — український R'n'B дует.

Артисти познайомилися в соцмережі. Зійшлись на спільному інтересі до музики, та вирішили записати спільний трек.

Справжнім проривом для дуета стала композиція «Хочу с тобой», на яку був знятий дебютний кліп. Зйомки відбувались в США, куди в квітні 2010 року музиканти приїхали на запрошення американської компанії звукозапису Universal. Там же був знятий і другий кліп на пісню-лозунг «Все будет хорошо». Тамерлан і Альона записують ряд пісень, спільно з відомими артистами американської RnB-сцени: відомий виконавець Super Sako брав участь у записі рімейк-трека «Хочу с тобой», а не менш відомий та популярный Kobe (який співпрацював з такими зірками, як Lil' Wayne, Snoop Dogg, Akon, Fabolous, Rick Ross та інші) працює над багатьма треками дуету.

В липні 2011 року вийшла нова відео робота від Тамерлана і Альони «Ты только мой». Через декілька місяців дует презентує композицію «Не смотри назад», кліп на яку знімався в Туреччині.

Весною 2012 року дует знімає кліп на пісню «HEY YO» в Лос-Анджелесі, за підтримки популярної команди «Hollywood Production».

В 2013 році дует записав свій перший альбом «Пой со мной», презентація якого відбулася в одному зі столичних клубів. В цьому ж році Тамерлан і Альона презентують новий трек «Мало мне», а потім і відеороботу на однойменну композицію.

2013 рік став значущим не тільки для творчого дуету, але і для закоханої пари — Тамерлан і Альона зіграли весілля. Для багатьох слухачів ця новина стала сюрпризом, оскільки, не дивлячись на пристрасть та кохання «у кадрі», про стосунки музикантів лиш дехто міг здогадуватись.

Наступний рік розпочався із хвилюючої та приємної новини — в січні у Тамерлана та Альони народився первісток Тимур.

За 2014 та 2015 роки Тамерлан і Альона випустили декілька треків, серед яких «Держи меня», «Перемены». Музиканти активно працюють над створенням другого альбому, презентація якого відбудеться на великому сольному концерті в Києві вже цієї осені.

Весною 2016 року вийшла нова відео-робота дуету на пісню «Потоки ветра». В липні цього ж року вийшла нова відео-робота на пісню «Наши города». Також цього року відбувається турне містами України на підтримку альбому «Хочу с тобой».

Розкажи про це друзям!