Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ALYONA ALYONA

Alyona Alyona (Альона Савранеенко) - українська реп-співачка та авторка пісень. 

На початку кар'єри Альона створювала композиції під іменем Альона Al.kaida. У жовтні 2018 року Альона під псевдонімом alyona alyona випустила перший відеокліп «Рибки». 24 жовтня вийшов ще один кліп на пісню «Рибки» з авторським режисерським відео у стилі програми «Дитячий час».

12 листопада вийшов відеокліп на другу пісню «Голови», який за місяць зібрав мільйон переглядів на YouTube. 30 листопада Альона випустила кліп на пісню «Відчиняй», а вже у грудні вийшов четвертий кліп на пісню «Залишаю свій дім», в якому артистка їде з Баришівки.

У січні 2019 року на фоні скандалу з форумом «Від Крут до Брюсселя» Альона випускає ще одну пісню — «Обіцянки». 8 квітня вийшов дебютний альбом Альони під назвою Пушка, а також музичне відео на титульний трек. До альбому увійшло чотири раніше презентованих та дев'ять нових треків, зокрема «Падло», записаний спільно з Аліною Паш, — на колаборацію також зняли музичний кліп. Того місяця про Альону написав американське глянцеве видання Vogue, яке назвало її найнесподіванішою зіркою репу.

У серпні 2019 року виступила на міжнародному фестивалі Sziget у Будапешті.

9 грудня 2019 вийшов офіційний відеокліп на дуетну пісню Альони та гурту Kalush, який входить до 100 найпопулярніших україномовних музичних відео на YouTube (станом на листопад 2021 року).

У грудні 2019 році написала слова пісні «Вільна», яку в дуеті заспівали Тіна Кароль та Юлія Саніна. Пісня є офіційним саундтреком до українського фільму «Віддана».

11 травня 2020 року відбулася прем'єра музичного відео на пісню «Рятувальний круг», яку Альона записала спільно з репером Kyivstoner.

3 вересня 2020 року відбувся реліз спродюсованого Монатиком мюзиклу «Love it РИТМ», у якому використалися уривки з пісні «Якби я була не я».

10 вересня 2020 року Альона випустила кліп на свій новий трек «Сумно», головною героїнею якого стала Настя Лугова, яку напередодні до зйомок побили в потязі на очах у маленького сина.

17 жовтня 2020 року Альона оголосила про запуск власного музичного лейбла ENKO, першими до якого ввійде вона й гурт Kalush. 

Восени 2020 року була учасницею сьомого сезону телешоу «Танці з зірками» на «1+1». Її партнером став танцівник Юрій Гурич.

15 січня 2021 року Alyona Alyona виграла приз симпатій слухачів Public Choice Award премії Music Moves Europe Talent Awards.

Піснями «Коли ховають молодих» а також «Країна дітей» (спільно з Океаном Ельзи до Дня захисту дітей) долучилася до акції «Так працює пам'ять», присвяченої пам'яті Данила Дідіка і всім, хто віддав життя за незалежність України.

За підсумками 2019 року увійшла до 100 найвпливовіших українців за версією журналу «Фокус» (посіла 96 місце). У 2020 та 2021 роках увійшла до 100 найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус» (на 42 та 44 місцях відповідно).

Alyona Alyona неодноразово ставала лауреаткою та номінанткою українських національних музичних премій «Золота жар-птиця», YUNA, M1 Music Awards.

Розкажи про це друзям!