Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

MAMARIKA

MamaRika — українська співачка.

Отримала звання срібної переможниці «Фабрики. Суперфінал» , реалізувалася як ведуча прямих ефірів телешоу «Фабрика зірок-4»  і взяла участь в міжнародному проєкті «Фабрика звезд. Россия — Украина»  (Перший канал, Росія).

З 2010 до 2015 року Еріка — співачка продюсерського центру UMMG під керівництвом продюсера Сергія Кузіна.

7 квітня 2011 року відбулася прем'єра анімаційного фільму «Ріо», в якому Еріка озвучила Перлинку. У серпні того ж року стала володаркою шоубіз-премії «Кришталевий мікрофон» у номінації «Співачка року».

Конферанс Еріки неодноразово супроводжував локальні та масштабні заходи, в тому числі концерти на Майдані Незалежності.

2013 рік — Еріка співпрацює з популярним в США оперним виконавцем Джорджем Комскі, а також з американськими продюсерами, володарями Grammy — Боббі Кемпбеллом і Ендрю Капнером з AngelHouseStudios в Лос-Анджелесі.

На початку квітня 2016 стало відомо, що Еріка припинила співпрацю з Кузін і змінила псевдонім на «MamaRika». Того ж місяця відбулася прем'єра комедійного телесеріалу «Одного разу в Одесі», в якому вона зіграла роль Юлі.

У 2017 році виступила на першому фестивалі MRPL City у Маріуполі. У грудні в одному з київських клубів того ж року презентувала концертну програму та другий студійний альбом — «КАЧ».

У 2019 році, за даними TopHit, MamaRika мала 232 269 ефірів на українських радіостанціях.

Розкажи про це друзям!