Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

Організація заходів та подій з виступами українських виконавців

Будь-хто з українських виконавців, яких ти чуєш на Radio Прищепкін може прикрасити своїм виступом твою вечірку, презентацію, весілля або День Міста, бо Прищепкін це не тільки радіо, а в першу чергу івент агенція з великим досвідом організації веселих дружніх вечірок та серйозних ділових заходів. Ми знайомі й дружимо з усім українським шоу бізнесом, тому із задоволенням допоможемо тобі з вибором виконавця та організацією івента під ключ.

Майже двадцять років професіонали івентагенції повного циклу Прищепкін Event-Team організовують заходи для корпоративних, муніципальних та приватних замовників у Києві, по Україні та закордоном: робота з локаціями, оренда обладнання, креатив та дизайн заходів і, звісно, букінг українських артистів.

Прямо зараз обери виконавця, який виступить на твоєму івенті. Для легкості вибору скористайся міні застосунком “Вдалим рендомом”. Тобі буде запропоновано навмання три варіанти із нашого величезного каталогу українських артистів. Із трьох залишиться обрати одного або двох… або запросити прикрасити вечірку присутністю усіх трьох виконавців

ВДАЛИЙ РЕНДОМ

Визнач, хто заспіває на твоєму заході!

Ім’я виконавця

Ім’я виконавця

Ім’я виконавця

Замовити всіх мені пощастить
Розкажи про цю букінг друзям!
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9