Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

БОССО АРТУР

Артур БОССО – естрадний співак, автор пісень та король романтики, один із найяскравіших представників українського шоу-бізнесу.

Народився 17 травня 1978 року в невеликому кримському містечку Леніно, в 6 років з батьками переїхав до Львова, де закінчив середню школу. Вищу освіту отримав в Харківській Державній Академії культури на хоровому відділенні, та в Київському Національному університеті культури і мистецтв на факультеті музичного мистецтва.

Як і багато хлопчаків, він мріяв бути залізничником, але музика прийшла в його життя разом з першим коханням - дівчинка, яка підкорила серце юного Артура, займалася у вокальному ансамблі, куди і пішов за нею майбутній артист. Через роки, їхні шляхи розійшлися, а ось бажання співати і дарувати людям свято, стало життєвим вибором артиста.

Ще студентом, Артур зрозумів, що крім нього, ніхто не зробить його відомим, тому він сам записував і зводив треки, оббивав пороги радіостанцій і концертних агентств, він намагався бути всюди, щоб його помітили. І у нього вийшло - в роки його навчання в Харкові він був одним з найбільш затребуваних молодих артистів, мало які концерти проходили без його участі.

Артур дякує долі за людей, які зустрічалися на його шляху і вплинули на його становлення як артиста. Одна із знакових людей для артиста стала відома джазова співачка Тетяна Боєва, ученицею якої свого часу була Лариса Доліна. Пізніше Артура запрошують до Греції, уклавши контракт з рекординговою компанією, артист два роки гастролює практично по всіх містах і островах країни. Контракт закінчується, і Артур повертається до Києва.

Саме з цього моменту починається той Артур БОССО, якого ми знаємо сьогодні. Він починає роботу над першим своїм альбомом і записує перший свій сингл «Призрак любви» якій присвячую мамі, авторами, якого стали: композитор Руслан Квінта та поет Віталій Куровський. Почались перші концерти, перші запрошення - про вміння веселого і неймовірно харизматичного Артура «заводити» публіку швидко пішов слух.

Окремий період в творчому житті артиста зайняв проект «Артур БОССО & Ladies». Артур і дві дівчини виступали разом протягом року, але все ж співак, який звик розраховувати тільки на себе, вважав за краще сольну кар'єру.

Сьогодні Артур - успішний і талановитий співак, харизматичний і неповторний актор. Його запросили стати ведучим музичної телевізійної програми «Сейшн з Артуром Боссо» яку він вів півтора року на одному із українських телеканалів, бере участь в телевізійних шоу і концертних програмах.

На сьогодні у творчому доробку Артура БОССО – два сольних альбома «Самая любимая», «Ти Ангел». Кліп на пісні «Гола душа», «Когда ты не со мной». Концерт-шоу «Ти Ангел», яке вже побачили більш ніж 80 міст України та Білорусі.