Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ЦИБУЛЬСЬКА ОЛЯ

Оля Цибульська - головна Киця українського шоу-бізу, українська співачка, теле- та радіоведуча, авторка пісень.

“Сукня біла”, “Дівчинка”, “Киця”, “Prosecco” - під хіти Цибульської хочеться кохати ніби востаннє і танцювати ніби ніхто не бачить. На її концертах так часто закохуються, що перегляди кліпів ростуть паралельно з кількістю населення.

M1 Music Awards, Золота Жар-Птиця, Чорноморські ігри - Оля Цибульська єдина артистка, яка не лише щороку номінується на наймасштабніші музичні премії, але і проводить їх.

Закінчила Київську Академію Естрадного і Циркового Мистецтва. Ще під час навчання прийняла запрошення одного з телеканалів Будапешту, Угорщина. Півтора роки працювала ведучою розважального проєкту. 

У 2007 році стала переможницею першої української «Фабрики Зірок» у складі дуету «рос. Опасные связи» з Олександром Бодянським. 

У 2009 році Цибульська розпочала сольну кар'єру. Того ж року стала ведучою радіостанції «Русское Радио Україна».

У листопаді 2015 року Цибульська запустила YouTube-проєкт «Найспівочіші новини» (рос. Самые поющие новости) — іронічний дайджест шоу-бізнесових подій російською мовою у пісенній формі.

У червні 2017 Цибульська презентувала музичне відео на авторську пісню «Чекаю. Цьом» записану разом із гуртом «DZIDZIO». Відео увійшло за переглядами до 20-ти найпопулярніших кліпів українською мовою в Ютуб.

У вересні 2019 року Оля Цибульська розпочала власне YouTube-шоу під назвою #безпарОЛЯ, де показує, що ховають у своїх мобільних телефонах топові зірки українського шоу-бізнесу.

13 травня 2020 року вдруге в дуеті із DZIDZIO презентувала новий кліп «Киця».

У травні 2021 року Оля презентувала кліп на пісню «Я не плачу», в якому вперше показала унікальні архівні кадри з початку своєї кар'єри та участі в проекті «Фабрика зірок». Кліп викликав резонанс у публіки, зокрема, завдяки скандалу зі співачкою Наталією Могилевською, який підігріла сама преса.

У серпні 2021, на честь 30-го Дня Незалежності України, Оля Цибульська і ГО «КиївКвіт» презентували спільний масштабний фотопроєкт «КвітаМИ».

У березні 2022, після початку повномасштабної Російсько-української війни Оля Цибульська евакуювалася з Києва і продовжила працювати в безпечнішій частині країни. 25 березня Цибульська презентувала пісню «Минає день» разом з однойменною відеороботою в підтримку українцям, яких розлучила війна. Відео до пісні було зібране з особистих переписок та фотографій прихильників Олі.

9 вересня 2022 року Оля Цибульська презентувала трек "Сьогодні" в колаборації з саунд-продюсером CHILIBI. Пісню артисти присвятили перемозі життя над страхом, а зворушливий відеокліп - усім вимушеним переселенцям з країни.