Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

YARMAK

Олександр Ярмак, більш відомий під псевдонімом Yarmak — реп-виконавець з України. 

Пісні виконує переважно російською, проте має також декілька пісень українською мовою. Тематика пісень: від жартівливих та любовної лірики до соціальної справедливості. Знімався в серіалі «Як гартувався стайл», «Як гартувався стайл-2», «SVOEKINO».

У 2011 році ЯрмаК виклав свій перший кліп на пісню «Підрасія» у соціальній мережі ВКонтакте та на Youtube, який через кілька місяців набрав понад мільйон переглядів. 2012 року Ярмак презентував дебютний сольний альбом «ЯсЮТуба». У 2013 році музикант зняв серіал «Як гартувався стайл», де зіграв головну роль. Пізніше цього ж року він підтримав акції протестів на захист прав Павличенка та написав на цю тему композицію «Свободу чесним».

На початку лютого 2014 року, за кілька тижнів до трагічних подій на Євромайдані, Ярмак та TOF випустили пісню «22» та презентували кліп, зібраний із відеохроніки подій Євромайдану (пізніше пісню почали називати неофіційним гімном Євромайдану). У тексті пісні йдеться про Україну як про красиву та закатовану дівчину, яка не схиляє ні перед ким коліна. Вихід «22» сприйняли неоднозначно. Портал The Flow зазначає, що Ярмак «виявився єдиним артистом, який написав пісню про те, що всім потрібно було почути». Пісню також відзначив у своїй книзі про Майдан «Я з небесної сотні» Марко Руднєвіч та Іван Малкович в інтерв'ю у студії Громадського.

2015 року презентував свій третій сольний студійний альбом «Made in UA». У квітні 2017 року було випущено четвертий альбом «Restart», до якого увійшло 16 пісень, у тому числі перша сольна україномовна пісня під назвою «Твої сни» у дуеті з Ольгою Чернишевою.

11 грудня 2020 року Ярмак представив свій п'ятий студійний альбом Red Line. До нього увійшло 10 пісень за участю НКНКТ, Фір, TOF та Tricky Nicki.

Розкажи про це друзям!