Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

TABAKOV

Tabakov (Павло Табаков) – український співак, композитор, музикант, автор значної частини пісень у власному репертуарі. 

В активі артиста - композиції українською, російською, англійською, французькою, італійською, іспанською мовами. Працює в жанрах поп, поп-рок, джаз, кроссовер…

Переможець найпопулярніших проектів українського телебачення - вокальних шоу “Голос країни-2” (канал “1+1”; 2012 рік) та “Шанс” (канал “Інтер”; 2005 рік).

Протягом 2007-2011 років співак записав чотири різножанрові альбоми – “Тільки ти моя”, “Різдво для двох” (колядки та різдвяні пісні), “Ти підпалила рай” та “Кава-Blues”, демонструючи творчу обдарованість та любов до української мелодики. Перемога у “Голосі країни” допомогла натхненному музиканту в 2013-му створити п’яту платівку “Мій світ” під лейблом всесвітньо відомої компанії Universal Music Group. Ще через декілька років був представлений реліз збірки «World Hits».

Щирий та проникливий голос артиста полюбили в кожному куточку країни, куди його запрошують, а об’їздив він із концертами більшість українських міст. Співак є учасником масштабних культурних фестивалів та мистецьких заходів, серед яких “Проект Івасюк” та “Незабутня Квітка”. Для численних прихильників Tabakov презентував концертні тури “Тільки ти моя”, “Мій світ”, “Різдво для двох” та “Любов Жива”. Неодноразово гастролював за кордоном – найкращі пісні українського співака почули США, Канада, Франція, Польща, Голландія, Швейцарія, Італія, Данія, Австралія, Азербайджан та інші країни.

Практично на рік виконавець зник із українського шоу-бізнесу, щоб в 2019-му увірватися на сцену з абсолютно новим меседжем. Свою «відпустку» артист провів в Європі, Америці та Австралії: подорожуючи та даючи концерти. Саме в Штатах Tabakov зустрів давнього знайомого, музичного продюсера Андрія Бакуна, та прийняв рішення про колаборацію. Львів’янин зважився на кардинальні зміни - стильні аранжування та сучасне звучання, які додали драйву його сольному проекту (адже раніше співака знали здебільшого завдяки ліричним баладам). Першим треком-перезавантаженням творчості став денс-хіт “Ти танцюєш одна”.

Розкажи про це друзям!