Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

RUMBERO'S

Rumbero's - це музика з гарячим серцем і живими почуттями.

Творчий стрижень Rumbero's - це гарячий венесуельський мачо Амадор Лопес (Венесуела), неординарний і чарівний соліст гурту Олег Серафін (Україна), а також запальний шоу-балет. Всі вони є єдиним музичним організмом, де серце - це музика, а душа - це безперервний ритм танцю, в якому вони живуть.

У репертуарі гурту - концертна програма та шоу-балет, де кожна композиція - окрема історія, запальний ритм, приголомшливе шоу з вокалом, танцями і колоритними костюмами.

З 2006 по 2009 формується танцювальний шоу-балет «Rumbero's», який працює з відомими зірками України та Росії - Наталею Могилевською, Валерієм і Костянтином Меладзе, Філіпом Кіркоровим і багатьма іншими. Працюють на шоу: «Танці з зірками», «Танцюю для тебе», «Майданс-2» і «Фабрика зірок».

У 2011 році Амадор Лопес хореограф масштабного шоу «Майданс-2». У тому ж році команда артиста встановили танцювальний рекорд - наймасштабніший флешмоб у Харкові, де одночасно танцювало 22,5 тисячі осіб.

З 2011 року гурт «Rumbero's» записали перший авторський сингл Pasion і зняли на нього кліп.

У період з 2014 по 2016 році знімають два кліпи на треки La-La-La і З Новим Роком! (FelizAnoNuevo). Пісня З Новим Роком! стала першим україномовним треком.

2018 - став для гурту дуже насиченим. У лютому Олег і Амадор їдуть в Лос-Анджелес на зйомки нового кліпу «MiMusica». Там же вони, починають знімати свої влоги під назвою «Rum rum vlog», перша серія виходить у березні 2018.

Липень 2018 Rumbero's беруть участь в одному з наймасштабніших фестивалів України Atlas Weekend 2018.

Восени презентували новий кліп AMOR, де артисти перетворилися на справжніх мексиканських гангстерів. Зйомки проходили у Туреччині на території одного з готелів на узбережжі і на приватній віллі. Також, Амадор став першим артистом в Україні, який випускає парфуми не тільки для чоловіків, а й для жінок. Amor і Mio - саме так називаються аромати від артиста.

В цей же час на музичному каналі Music Box стартує хіт-парад латиноамериканських хітів #Ritmo, ведучим якого став Амадор Лопес.

Весною 2019 року виходить черговий трек українською мовою «Вона така». Трек швидко набрав популярність і багато українських медійних дівчат і жінок оголосили всеукраїнський флешмоб. Під хештегом #вонатака вони викладали відео, де танцюють під трек в різних місцях.

У вересні 2019 солісти Rumbero's стають ведучими латиноамериканського хіт-параду «VIP Charter Hot Latin» на радіо NRJ разом з Яною Мануйловой.

29 листопада 2019 року виходить перший студійний альбом «Carnaval», який включає в себе 12 треків, написаних за кілька років і насичених різними емоціями: від легкого солодкого смутку до неймовірного драйву і Карнавалу. До цієї події Rumbero's запускають соціальний проект «Карнавал для всіх», який об'єднав у собі 12 людей різних професій, віку та соціального статусу. Головна ідея проекту - немає ніяких кордонів, Карнавал і гарний настрій для кожного!

Rumbero's знову відкривають Новорічну ніч - 2020 на телеканалі «Україна» в рамках «Музичної платформи» і отримують премію за пісню «Вона така».

У квітні 2020 року виходить іспано-турецька версія пісні «Вона така» - «Vente P'aca» з популярним турецьким артистом Ferdi Akgun.

Розкажи про це друзям!