Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ДАРВІН ВЛАД

Влад Дарвін – автор пісень, продюсер, вокаліст.

Пісні, написані Владом, увійшли в репертуар Тіни Кароль, Ані Лорак, Наталі Могилевської, Alyosha та інших відомих артистів України.

Народився 19 липня 1986 року в місті Києві. Закінчив Інститут міжнародних відносин при КНУ ім. Т. Г. Шевченка.

Фіналіст проекту «Фабрика зірок 2» у 2008 році.

У 2009 році представив першу сольну концертну програму і відбулась прем’єра перших синглів та дебютного відеокліпу «Зелена Фея»; робота над альбомом Наталі Могилевської.

У 2010 році випустив дебютний альбом «Путь открыт» і здійснив тур містами України.

2011 рік – записує дует з українською співачкою Alyosha на пісню «Ти найкраща» (в рос. версії – "Смысл жизни"), яка приносить її автору нагороди: «Композитор року», «Радіо – хіт року» («Криштальний мікрофон»), лідерство в річному зведеному радіо чарті країни, Всеукраїнський рекорд по скачуванням та ротаціями на радіостанціях.

У 2012 році Влад Дарвін заявлений одразу в чотирьох номінаціях на музичній премії YUNA: «Кращий композитор», «Кращий автор», «Кращий автор слів», «Дует року» (разом з Alyosha), та «Співак року». Перемога в номінації «Дует року». Презентація концертної програми «Смысл жизни» та випуск однойменного альбому. Влад стає посланцем «Червоної Стрічки» ООН.

2013 рік – вихід кліпу «Три сестры», "Вітрила" ("Unbroken") (feat. Dara); співпраця з Тіною Кароль (пісня «Жизнь продолжается»); номінації музичної премії YUNA: «Кращий композитор», «Кращий автор слів», «Виконавець року».

У 2015 році відбувається реліз пісні Влада Дарвіна «Мосты над Днепром», в записі якого брали участь популярні артисти України (Ірина Білик, Наталя Могилевська, Потап і Настя, Время и Стекло, Alyosha, Віталій Козловський). Релиз сингла "Я или она" для Лавіки та Тетяни Решетняк, «Обнять. Плакать. Целовать» для Наталі Могилевської, «Троянди» спільно з Alyosha.

2016 рік – створення студії та творчого центру ARTERIA; реліз треку Ані Лорак «Любовь» авторства Влада Дарвіна; прем’єра пісні Тіни Кароль «Перечекати» (трек потрапив в п’ятірку кращих синглів українською мовою за рік по версії української національної премії YUNA 2017); написання саундтреку до серіалу «Папараці» (1+1 Production).

У 2018 році виходить альбом «Турбулентність ясного неба»; спільний виступ з психологом Наталією Холоденко в різних містах України.

У 2019 році Влад разом зі співачкою Alyosha оголосили про дату презентації свого нового спільного альбому «Золота середина». Презентація відбулася в форматі Press-bedroom в готелі HYATT Regency Kyiv. Перед журналістами відбулося закрите прослуховування дуетного альбому за місяць до його офіційного релізу і допрем’єрний показ музичного відео на перший сингл «Пірнай».

2020 рік – вихід синглу «Торнадо» спільно з Alyosha, презентація концертної програми «Золота середина» в МЦКМ (Жовтневий палац) у Києві.