Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

МІРЗОЯН АРСЕН

Арсен Мірзоян - український співак, автор пісень та заслужений артист України. Учасник талант-шоу «Голос країни».

Народився та зростав у Запоріжжі. 1995 року він вступив до Запорізької державної інженерної академії на спеціальність інженер кольорової металургії. Виш закінчив 2000 року.

По закінчення вишу працював на «Мотор Січі» в Запоріжжі. Та після того, як майже вся вишівська команда КВК влаштувалась на роботу на ВАТ «Запоріжсталь» та організувала там однойменну команду, був запрошений на роботу в механічний цех комбінату, де пропрацював 12 років майстром дільниці.

1997 року виступав у складі гурту «Арс». Потім його запрошено до гурту «Тотем», який — після різноманітних реформ та кількаразових змін складу — поступово перетворився у гурт «Бабурка». Саме з цим колективом взяв участь у фестивалях «Перлини сезону» та «Червона Рута». На одному з них познайомився з Сашком Положинським, лідером гурту Тартак, який незабаром став ведучим проєкту «Свіжа кров» телеканалу М1, головною метою якого був пошук молодих талановитих гуртів та виконавців. В одну із таких програм Сашко запросив Арсена разом із гуртом. 

Згодом, 2008 року, запросив взяти участь у фестивалі «Таврійські ігри» у складі власного гурту «Тартак», де Арсен замість Андрія Підлужного виконував пісню «Не кажучи нікому».

2011 року став учасником шоу «Голос країни», пройшовши складні відбіркові етапи, та потрапив до прямих ефірів у складі команди Стаса П'єхи. На проєкті серед учасників та організаторів проєкту за Арсеном закріпилося звання «бунтаря». Посів четверте місце у фіналі. У фіналі «Голосу Країни» виконував авторську пісню «Ніч», яка згодом увійшла в альбом під іншою назвою «Вагітні майбутнім».

30 листопада 2011 року відбулася презентація дебютного альбому «Ґудзики». Альбом складається з десяти пісень та бонус треку — пісні «Івана Купала» — авторської пісні Арсена, яку він виконує дуетом з Тонею Матвієнко.

2013 року вийшов другий студійний альбом «Незручні ліжка», до якого увійшло 11 пісень.

2017 року Арсен брав участь у національному відборі на Євробачення, змагаючись за право представляти Україну на пісенному конкурсі. Пісню «Джеральдіна» він написав у співавторстві з Полем Манондізом, українським співаком французького походження. Пісня посіла третє місце у півфіналі.