Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

KAMALIYA

KAMALIYA – українська співачка, актриса, модель, автор – виконавиця.

У 1997-му році Камалія зняла свій перший кліп на пісню «В стилі техно». В цьому ж році співачка закінчила Академію естрадно-циркового мистецтва. Незабаром їй запропонували зробити турне по містах Польщі.

У 1999-му році Камалія розпочала роботу над дебютним альбомом. Через рік її пісня «Я люблю тебе» здобула перемогу на фестивалі «Пісня року».

У 2002-му році співачка закінчує навчання на факультеті акторської майстерності та режисури Національного інституту культури та мистецтва.

Через рік вона засновує свій продюсерський центр «Камалія», який займається просуванням і організацією виступів вітчизняних та закордонних виконавців.

У 2011-му році Камалія переїжджає до Великобританії, де продовжує свою творчу діяльність. Її трек «Rising Up» з першого англомовного альбому зайняв 6-тий рядок в танцювальних чартах Британії. У 2016-му році її пісня «Timeless» з однойменного синглу очолювала чарти Німеччини і Швейцарії. Через рік вийшла нова пісня «Aphrodite», яка побила чарти Німеччини, Іспанії, Австрії та Туреччини.

Популярність співачки в Європі продовжує зростати. Разом з тим, вона не забуває про Батьківщину. У 2018-му році на церемонії «YUNA» Камалія виконала пісню «Рiки Кохання» (україномовну версію «Timeless»).

Співачка також бере участь у багатьох конкурсах краси і телешоу. З 2010-го року Камалія знімається в кіно.

Розкажи про це друзям!