Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

THEKOMAKOMA

thekomakoma (справжнє ім'я — Сергій Сілаков) - український електронний музикант та саундпродюсер із міста Підволочиськ, Тернопільська область. Грає у жанрах EDM та техно-рейву.

З 2013 року грав на клавішах у тернопільському музичному гурті Bugs & Bunny. Навчався на факультеті мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

2020 року виступив саундпродюсером сингла «Історія» від гурта ZLIVA NA PRAVO та звукорежисером альбома «Плине час» від гурта «Кам'яний Гість».

2021 року випустив «Альбом на свята» та «Альбом Київський», виступав на фестивалях «Західфест» та «Файне місто».

У жовтні 2022 року випустив пісню «Родина», аби зібрати кошти у фонд Repair Together для відбудови зруйнованого під час війни будинку для мешканки Чернігівщини. Цього ж місяця випустив «Наївний альбом». Видання «Українська правда» писало, що він «присвячений радощам від простих речей у важкі часи» і в ньому «можна почути відголосок 90-х», а видання «Варіанти» — що альбом «намагається передати привіт Курган & Agregat та згадати The Вйо». Альбом записано за участі виконавця Just Nelson і бек-вокалісток гурту Kazka — Дарини Салій і Василини Ткачук.

2022 року випустив пісню «Скоро зима», яка стала саундтреком короткометражного фільму Марії Федорченко під назвою «Маші скоро 20». Тоді ж український співак та ведучий Володимир Дантес назвав thekomakoma «відкриттям року».

Розкажи про це друзям!