Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ОДИН В КАНОЕ

Один в каное — український музичний інді-гурт, заснований у 2010 році у Львові. 

Колектив складається із вокалістки Ірини Швайдак, гітариста Устима Похмурського та перкусіоніста Ігоря Дзіковського. Дискографія гурту налічує два однойменних альбоми 2016-го та 2021-го років. Дебютний альбом був представлений у 2016 році. Також два сингли — «Ікони (Шістдесятникам)» і «У мене немає дому», на який було відзнято дебютне музичне відео колективу.

Гурт «Один в каное» бере початок у 2010 році у Львові, коли ініціатор створення колективу зібрав на спільні репетиції 7-8 досі незнайомих між собою людей. Колектив грав дуже різну музику. У новому гурті співало троє солістів. Водночас жоден учасник колективу не був професійним музикантом. Члени колективу змінювалися протягом року, поки Ірина Швайдак та гітарист Устим Похмурський не вирішили відділитись. Згодом до них долучилась Олена Давиденко, і тоді сформувався перший склад колективу «Один в каное».

З часом гурт почав активно гастролювати та з'являтися на сцені різноманітних фестивалів. У 2012 році гурт переміг у російському конкурсі Metro On Stage, після чого виступив у Москві на Поклонній горі разом із гуртами-переможцями з інших країн.

Попри набуту популярність, до 2015 року усі члени гурту займалися також професійною діяльністю. Гурт не має продюсера та команди, усіма організаційними питаннями керують самі музиканти.

У 2016 році вийшов перший однойменний студійний альбом, у який увійшли одразу 25 пісень. Альбом записували у Дніпрі. Також відбувся всеукраїнський тур майже усіма обласними центрами України (крім Криму, Донецька і Луганська). Під час туру змінився склад гурту: перкусіоністку Олену Давиденко замінив Ігор Дзіковський.

Гурт відмовляється від виступів у Росії у зв'язку з агресією країни проти України.

14 січня 2019 року гурт випустив перший за 9 років відеокліп на пісню «У мене немає дому».

6 червня 2021 року опубліковано другий однойменний альбом з 12 пісень, зокрема синґли «Ікони» та «У мене немає дому».