Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

TAYANNA

TAYANNA (Тетяна Решетняк) - українська співачка, композиторка, поетеса та ведуча.

У тринадцять років Тетяна почала займатися вокалом, спочатку в ансамблі, потім брала індивідуальні уроки. У 2001 році під час візиту до Львова шістнадцятирічній Тетяні випала честь виступати разом зі своїм ансамблем перед Папою Римським Іваном Павлом II. Першою знаменною подією для неї була поїздка до Скадовська на фестиваль «Чорноморські ігри», де вона посіла третє місце.

У 2008—2011 роках співачка входила до складу гурту Гарячий шоколад. 

У 2014 р. Тетяна взяла участь у 4 сезоні Голосу країни з піснею "Одинокая"... Улітку того ж року вийшло музичне відео на пісню "Знаю і вірю". 

2015 р. співачка повернулася на “Голос країни”, де на сліпих прослуховуваннях з піснею "Край, мій рідний край" вона з поміж чотирьох тренерів обрала Потапа та дійшла до суперфіналу проекту, посівши друге місце. 

У 2017 р. увійшла у фінал відбору представника України на Євробачення-2017. Отримала найвищі оцінки від журі, але від глядачів отримала меншу кількість балів, ніж O.Torvald...

17 листопада 2017 року Tayanna презентувала свій другий альбом "Тримай мене" в співпраці з продюсером Аланом Бадоєвим. Також над платівкою працювали відомі саундпродюсери та аранжувальники України: ROZHDEN, Віталій Телезин, Юрій Шепета та Сергій Ребрик. Альбом об'єднав в собі сім україномовних треків, шість з яких видаються вперше. У грудні 2017 році Tayanna із піснею "Шкода" виступила на щорічній українській музичній премії - "M1 Music Awards 2017", де перемогла в номінації "Прорив року".

17 лютого 2018 р. Tayanna виступила у другому півфіналі на Національному відборі Євробачення з піснею "Леля". Виступ співачки журі та глядачі оцінили високо, таким чином співачка увійшла у фінал конкурсу, де зайняла другу позицію, поступившись лідерством співаку Melovin. Навесні 2018 року відправилася в тур по містах України. Отримала статуетки "Кліп року" і "Співачка року" на церемонії "Золота Жар-птиця".

Тетяна займається спортом і говорить: "Спорт – це невід'ємна частина мого розпорядку дня. Влітку дуже багато бігаю. Але коли знаходжуся у турі і маю обмаль часу, роблю вправи в номері – вожу з собою бодібар і скакалку."

Голос Тетяни давно став знайомим та впізнаваним для кожного слухача. Адже свою музичну кар'єру вона розпочинала як бек-вокалістка найпопулярніших російських та українських виконавців. Харизматичну та талановиту співачку дуже швидко помітив відомий продюсер, запросивши очолювати найяскравіше тріо українського шоу-бізнесу «Гарячий Шоколад».

За час роботи у популярному колективі Тетяна розвиває свій композиторський талант, створюючи TAMERLANALENA.

Розкажи про це друзям!