Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

БАРСЬКИХ МАКС

Макс Барських - український співак та композитор.

Дебют як співака та композитора відбувся у 2008 році, коли Микола став учасником телевізійного шоу «Фабрика зірок 2». Протягом двох років, після закінчення проєкту, артист випустив дебютний альбом «1: MAX BARSKIH», зняв шість кліпів, і знявся у фільмі з Ларою Фабіан.

На початку 2010 року взяв участь у проєкті «Фабрика. Суперфінал». У 2010 році визнаний найкращим українським артистом за версією MTV Europe Music Awards. У травні 2010 року спробував себе як актора. Пройшов проби в музичний фільм «Мадемуазель Живаго» за участі Лари Фабіан та Ігоря Крутого. В одній із 12 новел картини співак виконує головну чоловічу роль — російського солдата, закоханого в прекрасну француженку, яку грає Лара Фабіан.

У 2011 році презентував перший в СНД кліп у форматі 3D на пісню «Lost In Love | Теряю тебя». Режисером відео виступив продюсер артиста — кліпмейкер Алан Бадоєв. Ця пісня стала хітом в Росії, очоливши «ЄвроХім ТОП-40» радіостанції Європа Плюс. 3 липня в Інтернеті відбулася прем'єра його нового синглу «Atoms | Глаза-убийцы». 31 липня співак виступив на Поклонній горі в Москві на «EUROPA PLUS LIVE», де його назвали відкриттям опен-ейру.

У 2012 році презентував найдорожчий в Україні хоррор-мюзикл під назвою «Z.Dance», який складається з трьох частин. У 2013 році виходять перші 4 частини відеоальбому «По Фрейду». Слід зазначити, що четвертою історією з цього відеоальбому є відео на першу українську пісню Макса «Небо». Цього року Макс набрав до себе команду музикантів, з якими відправився в тур містами України.

14 лютого 2014 року виходить новий альбом Макса Барських «По Фрейду». 30 травня 2018 року під час виступу в Москві в палаці спорту «Мегаспорт», коли йому треба було співати пісню «Февраль», він розповів про втрату батька в лютому того ж року. На пам'ять про батька він заспівав українською мовою.

2 квітня 2022 року Макс повідомив, що вступив до ЗСУ під час російського вторгнення в Україну. У бойових діях артист не брав участі, його записали як резервіста. За словами Барських, його призначили відповідальним за поставки.