Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

YULIYA ROZNEN

YULIYA ROZNEN (Юлія Рознен) -  українська співачка, фіналістка Хіт-конвеєру (2019) та проєкту "Голос Країни" (2017), авторка пісень – “Живи”, "Сльози вода", "#2 Полюси", "Розкажи" , "Уява", "Різдво", "Sphere".

Перший досвід артистки на великій сцені — конкурс «Ранкова зірка». І відразу перемога!

У 2004-му вступила в Черкаське музичне училище на факультет народних інструментів. І тільки тут Юлія закохалася в бандуру по-справжньому. А ще, по-справжньому захотіла співати естрадні пісні.

Працювала в «Черкаської капелі бандуристів», пізніше стала її солісткою. А в 2013-му році закінчила Львівську Національну Музичну Академію ім. М.Лисенка — і теж по класу бандури.

У 2017-му році вирішила взяти участь у вокальному шоу «Голос Країни». Підбираючи репертуар, зупинилася на композиції «Спи собі сама» Скрябіна. Артистка нестандартно підійшла до виступу, тому заспівала з бандурою.

Сьогодні, Yulia Roznen — українська співачка, композитор, артист, щаслива дружина і мама, актриса. Співпрацювала з гуртом ATHOM, спільно з хлопцями написали трек «Уява» та «Sphera» 

У 2019 році спіівачка вирішила розпочати сольну кар'єру, як YULIYA ROZNEN з дебютною піснею "#2 полюси", з якою 25 серпня стала фіналісткою масштабного конкурсу "Хіт конвеєр 2019" за підтримки каналу М2 і не залишила байдужим журі та глядачів Співочого поля.

З осені 2020 вже почав народжуватись наступний вибуховий сингл «Розкажи». Прем’єра музичного відео відбулася 18 липня 2020 року на каналі М2. Активно пісня торкнулася сердець слухачів с початком 2021 року, що показує попадання до чартів України «Country Radio Hits» 

В жовтні 2021 року співачка презентує пісню та кліп "Сльози вода". Режисером кліпу виступила Лєра Мазур - як незамінний член команди #Roznen_team, з якою артист підтримує дружні відносини не один рік. Також відео роботою надихнувся молодий і талановитий “реміксер” Сергій Казміренко (KaZko production) та випустили спільно з командою ще більш запальну версію пісні “Сльози вода” (реліз - 1 листопада 2021).

Але найгучнішою роботою артистки стала пісня «Живи», яку вона написала в лютому 2022 року. Розмістивши демку за 6 днів до початку війни стало зрозуміло – це «в серце». Кліп вдалось випустити лише 21 березня, вже після евакуації з зони бойових дій та перебуваючи в безпеці. Дякуючи роботі команди пісня почала активно «захоплювати» серця слухачів – сотні тисяч переглядів в YouTube, Facebook та Instagram, Top Shazam Ukraine, мільйони переглядів в TikTok, тисячі на стрімінгових сервісах. Майже немає українця який хоча б 1 раз не чув її.

Розкажи про це друзям!