Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

MORPHOM

Morphom (справжнє ім'я — Роман Черенов) — український музикант та саундпродюсер.

Восени 2014 року створив музичний проєкт «Morphom». Уперше на телебаченні Morphom був представлений треком Dancing Alone на телеканалі ТЕТ 1 січня 2015 року в рамках «Найкращий концерт року». Тоді організатори концерту відзначили проєкт Morphom як нове віяння в українській музиці. колаборація з іншими артистами. З такими як Джамала, Рогова Катя (K.A.T.Y.A), Філатов Євген (The Maneken), Сміріна Ната (Pur:Pur) та Костюк Дмитро (Голос Країни — 5), Головко Мар'яна, Олександр Зверев, LAUD (Влад Каращук), Vivienne Mort, Pianoбой (Дмитро Шуров), Panivalkova.

2019 року Роман Черенов працює над проєктом Jeryy Heil у ролі саунд-продюсера. В жовтні 2019 Роман продюсує альбом Jerry Heil — «Я Яна» з восьми треків, серед яких головний шлягер «Охрана Отмена»

Перший дебютний альбом у стилі даунтемпо, представлений 12 лютого 2016 року, до якого увійшло 11 робіт. У записі вокальних партій Kind Of Music брали участь Олександр Звєрєв, Мар'яна Головко та Антон Шитель. Робота над альбомом тривала рівно рік, і, за словами музикантів, ця праця була виключно в радість: «Досить приємно займатися в житті тим, що виходить найкраще. Це був час, витрачений з великим задоволенням».

Другий альбом випущений 23 листопада 2016 року та містить вісім композицій. У роботі над альбомом узяли участь запрошені вокалісти: Катя Рогова (K.A.T.Y.A), Євген Філатов (The Maneken), Ната Сміріна (Pur: Pur) і Діма Костюк (Голос країни 5).

У травні 2017 року гурт виступив з Джамалою в фіналі Євробачення, було презентовано спільну роботу «Заманили», де Morphom виступив ще й саундпродюсером треку.

Нове звучання гуртам: Pianoбой — «На вершині» (Дмитро Шуров), Vivienne Mort «Зустріч», Агонь — «Провоцируй»надав проєкт Fuzz з Романом Череновим (Morphom), за сприяння Pepsi.

Розкажи про це друзям!