Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ЮРІНА ЮЛІЯ (ЮЮ)

Юлія Юріна - українська співачка, виконавиця народної і сучасної музики. 

Екс-учасниця гурту YUKO. Брала участь в українському національному відборі на Євробачення 2019. Народилася на Кубані в Росії. Є громадянкою Росії, що хоче отримати українське громадянство та відмовитися від російського. Жорстко засудила війну РФ проти України.

З 11-ти років - провідна солістка дитячого народного ансамблю козацької пісні «Соловейко» (м. Анапа, Росія).

У 2012 році переїхала з Анапи до Києва, після переїзду в Україну виступала у київському фолькльорному колективі «Кралиця».

2016 року Юлія взяла участь у проекті «Голос країни». Після сліпих прослуховувань 21-річна виконавиця обрала команду Івана Дорна, до якої також потрапив Стас Корольов, з яким вони домовилися після закінчення шоу створити власний музичний проект. Так з'явився гурт «YUKO», який поєднував фольклор та сучасну музику.

Гурт «YUKO» за час свого існування випустив два альбоми: DITCH (2017) та DURA (2018), куди увійшли народні ліричні та обрядові пісні. В 2019 році гурт YUKO приймав участь в національному відборі на Євробачення 2019 року з піснею «Галина Гуляла» і зайняла 5 місце з 16 учасників.

В 2020 році гурт «YUKO» розпався, після цього Юлія Юріна почала сольний музичний проект «ЮЮ». Спершу проект «ЮЮ» був початий як типовий поп проект клубної музики, але після початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в творчості проекту «ЮЮ» з'явилися пісні «Каменярі» та «Чорна хмара» в звичному для Юлії стилі фолктроніка, на підтримку опору російській агресії.

Розкажи про це друзям!