Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

БОБУЛ ІВО

Іво Бобул - український співак (баритон), композитор, педагог, народний артист України.

Іво Бобул - незвичайний псевдонім знаменитого співака. Його справжнє ім'я - Іван Васильович Бобул.

Майбутній співак народився в багатодітній родині. Його батько незабаром помер, тому мати віддала дітей в інтернат. У своїх інтерв'ю Іво Бобул згадує про дитинство зі сльозами на очах. Співак розповідає, що жив у безпросвітній убогості. Він соромився своєї зовнішності і соціального стану.

Закінчивши 8 класів, Іво Бобул переїхав до міста Слов'янськ (Донецька область). Там він вступив до ПТУ.

У 1969-му році хлопець взяв участь в конкурсі художньої самодіяльності серед училищ. На цьому заході Іво отримав абсолютну перемогу.

Потім хлопець відправився до Чернівців, де працював будівельником. Там же він навчився грати на гітарі.

Пізніше, під час армійської служби, юнак продовжив співати в самодіяльності і давати численні концерти.

Повернувшись на громадянку, довгий час Іво Бобул працював ресторанним співаком.

У 1979-му році його запримітив композитор В. Громцев. Він запросив Іво Бобула на роботу в Севастопольську філармонію. Так почалася велика кар'єра співака.

Через рік він став солістом ВІА «Черемош» Чернівецької обласної філармонії.

У 1981-му році Іво Бобул перейшов до складу ВІА «Жива вода», який функціонував при тій же філармонії. Разом із цим колективом Іво Бобул записав свою першу платівку. Ряд композицій, які увійшли в цей альбом, незабаром стали хітами, які прославили Іво Бобула. Так до нього прийшла всеукраїнська популярність.

У 1984-му році Іво Бобул почав працювати в Тернопільській філармонії. Цей період став забуттям зірки. Співак користувався популярністю виключно в межах Тернопільської області. Україна забула про свого музичного кумира.

У 1997-му році Іво Бобул став солістом Чернівецької обласної філармонії. У цей період він почав активно гастролювати і брати участь у багатьох фестивалях.

Колишню популярність Іво Бобул зміг повернути в 1990-му році. Тоді відбувся реліз його нового треку «На Україну повернусь», який швидко став всенародним хітом. У тому ж році вище його перший сольний альбом «Душі криниця».

У 1991-му році артист почав виступати в дуеті зі співачкою Лілією Сандулесу.

Через рік Іво Бобул увійшов до складу творчої групи київського театру «Етюд». Разом із цим колективом співак почав активно гастролювати по Америці. У 2004 році Іво Бобул здобув популярність серед молоді. Це забезпечила група «ТНМК». Колектив записав саркастичний трек «Іво Бобул» і зняв на нього кліп. Сам же Іво Бобул постав на відео в образі супергероя.

Співак також веде педагогічну діяльність.

Іво Бобул не залишається осторонь від політичних подій. Він дав безліч концертів у зоні АТО.

Розкажи про це друзям!