Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

KHAYAT

Андрій Хайат (більш відомий як Khayat або Хайат) - український співак та автор пісень, що працює в жанрі фольктроніка. Фіналіст дев'ятого сезону «Голосу країни», півфіналіст Національного відбору на «Євробачення-2019», а також фіналіст Національного відбору на «Євробачення-2020».

12 червня 2018 року Khayat випустив свою дебютну пісню «Devochka». 28 жовтня вийшла відеоробота на цю композицію, режисером якої стала Севін Дієва.

11 грудня 2018 року рекорд-лейбл «Masterskaya» оприлюднив «Raw Compilation, Vol. 4» (добірка пісень, яку молоді виконавці надсилаюсь лейблу), до неї потрапила пісня «Ясно».

20 січня 2019 року на сліпих прослуховування дев'ятого сезону шоу «Голос країни» Khayat виконав українську народну пісню «В кінці греблі шумлять верби». Співак обрав команду Тіни Кароль. На етапі «вокальних боїв» він разом із Гульназ Хасановою заспівав композицію «Равнодушие» російського гурту «Мальбэк» і співачки Сюзанни. За результатами вокальних боїв він пройшов далі. На етапі нокаутів Khayat виконав українську народну пісню «Летить галка через балку» та за вибором тренера потрапив до чвертьфіналу (прямих ефірів шоу).

У першому прямому ефірі «Голосу країни» Khayat заспівав українську народну пісню «Ой, чий то кінь стоїть». За результатами виступу команди співак отримав найбільшу підтримку глядачів та автоматично став півфіналістом. У півфіналі виконав пісню «Плакала» гурту «Kazka». Під час розподілу голосів від Тіни Кароль отримав 51%, а за результатами глядацького голосування — 68% і потрапив до фіналу шоу.

У першому етапі фіналу «Голосу країни» Khayat заспівав «Весна» гурту «Воплі Відоплясова». У другому етапі разом із Тіною Кароль виконав композицію «Ніч яка місячна». За результатами фінального туру він вибув із проєкту, посівши третє місце.

10 січня 2019 року стало відомо, що Khayat потрапив до числа півфіналістів національного відбору на «Євробачення-2019».31 січня виконавець презентував свою конкурсну композицію «Ever».

За результатами жеребкування, Khayat виступив 16 лютого в другому півфіналі під номером 6, де він посів п'яте місце, отримавши два бали від журі та шість — від глядачів.

5 червня 2019 року Khayat випустив дебютний альбом «Khmil'». До нього увійшли сім композицій та один бонус-трек. Співак використав народні інструменти: дудук, сопілки, дарбуку і тибетську чашу — в альбомі вони змішані зі звуками повсякденності: двигуна автомобіля, метро, свистом кухонного чайника. У день релізу альбом досяг другої сходинки в «iTunes TOP-200 Releases Ukraine».

Із треком «От і вся лбв» Khayat став переможцем глядацьких симпатій у проєкті «Українська пісня-2019», який відбувся 17 серпня на «Арена Львів».

9 жовтня 2019 року було презентовано пісню «Osoka» та кліп на неї. Ескізи для кожного костюма кліпу Khayat розробляв сам, а над відео працювала команда «iLargia Pictures». З треком «Osoka» стає переможцем премії «Українська пісня року».

Khayat знову пробує свої сили у національному відборі на «Євробачення-2020» з піснею «Call for love». У фіналі він посідає 2 місце, отримавши 4 бали з 6 можливих від суддів та 5 балів від глядачів. Впродовж усього відбору Khayat був фаворитом букмекерів, а європейські блогери назвали його конкурсну постановку найкраще візуально адаптовану до великого «Євробачення».

Наприкінці року став номінантом премії «YUNA-2021» у категорії «Найкращий виконавець». Автоматично в категорії «Найкращий менеджмент артиста» була номінована й Аліна Макарець (команда Хайата).

У травні 2021 року випустив мініальбом «Ultra». Всі пісні, які написав і виконав співак, розповідають про його власні переживання і пережитий досвід.

Розкажи про це друзям!