Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

GROSU

Аліна Гросу - українська співачка.

Аліна Гросу — учасниця великих проєктів «Пісня року», «Дитяче Євробачення»; попспівачка, виступає як самостійно, так і в співпраці з іншими популярними музикантами.

У віці сім років Аліна Гросу переїхала з Чернівців, де народилася, до Київа та стала професійно працювати в шоу-бізнесі. Співачка видала чотири сольні альбоми. Третій альбом «Море волнуется» - став золотим.

У 2010 році Аліна Гросу екстерном закінчила 11-й клас Печерської гімназії № 75 в місті Києві. У 2010 році Гросу почала навчання у Всеросійському державному університеті кінематографії.

У 2017 році Аліна Гросу змінює музичний напрямок та випускає низку танцювальних синглів: «Хочу я баса», «Вспоминать», «Последняя ночь». 

Початок 2018-го ознаменувався випуском нового синглу «Ложь» і релізом 6-го студійного альбому «БАС». З листопада 2018 року співачка виступає під новим сценічним псевдонімом GROSU та презентує новий сингл «Дикая». Ребрендинг артистки супроводжується зміною іміджу на менш відвертий та поверненням у ліричну музику. На початку 2019 року GROSU представила ще два сингли з майбутнього альбому — «Любила» и «VOVA». 

12 березня 2021 року відбувся реліз 7-го студійного іменного альбому «GROSU», до якого увійшло 17 треків. Восени 2021 року співачка вирушила до Всеукраїнського туру зі своєю новою програмою «Непереможна». Концерти відбулися у таких містах, як: Вінниця, Суми, Житомир, Харків, Дніпро, Одеса. Фіналом першої частини туру став великий концерт у Києві 23 листопада 2021 року у Палаці «Україна».

Розкажи про це друзям!