Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

LELY45

Lely45 (Лілу45) – українська виконавиця, яку вигідно вирізняє унікальний тембр голосу. 

Виконавиця самостійно пише тексти, наповнені метафорами. У музиці вона найбільше цінує щирість. Якось Людмила (саме так насправді звуть Лілу45) сказала, що готова поділитися частинкою душі з тими, хто стежить за її творчістю.

Творчий потенціал співачки-початківця допомогли реалізувати соціальні мережі. Спочатку Людмила живе тим, що створює оригінальні кавери на треки популярних артистів. У 2020 році виконавицею-початківцем зайнявся Олександр Крижевич, який керує лейблом MG Music.

Коли Крижевич взявся за розкручування Лілу45, то вона тонко натякнула шанувальникам про те, що музичні новинки представить у 2021 році. До речі, у неї почалася дружба з ще одним підопічним Олександра – Валиком Попсовим. У соцмережах артистів часто з'являються спільні фотографії.

Наприкінці лютого 2021 року відбувся реліз музичної композиції української виконавиці. Трек отримав назву «Біля гори». У пісні Лілу45 розмірковує про вічні теми.

На хвилі популярності вони презентували ще один трек, який отримав назву «Голосними». У пісні артистка показала зворотний бік свого "я". Режисером ролика займався Олександр Крижевич.

16 квітня 2021 року Лілу45 поповнила дискографію ще однією новинкою. До речі, цей трек опинився у світовій чарті Shazam. Музичний твір отримав лаконічну назву «Вісім». У пісні Лілу45 розповіла, що чесним бути важливо, але іноді це дуже ризиковано.

2 липня 2021 року співачка поповнила дискографію дебютним лонгплеєм. Співачка прокоментувала: «Друзі, хочу поділитися з вами чудовою новиною, 2 липня виходить мій перший альбом, що складається з 11 треків, наповнених силою, сльозами, переживаннями та життям».

Розкажи про це друзям!