Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ДРУГА РІКА

Друга Ріка - український рок-гурт, створений на початку 1996 року в Житомирі. 

Хлопці з Другої ріки грають у стилі поп-року з елементами нью-вейву, пост-панку

, брит-попу та інді-року. Гурт неодноразово брав участь у головному українському фестивалі «Таврійські ігри». Пісні гурту тричі ставали «Піснею року» на однойменному телефестивалі. Також, ДР представляла Україну на міжнародних фестивалях в місті Гданськ (Польща, 2004) та «Слов'янський базар» (Білорусь, 2005).

Починаючи з першого альбому, склад гурту майже не змінювався, за винятком приходу до складу клавішника та бек-вокаліста — Шури (Гери) у 2003 році та виходу зі складу колективу бас-гітариста Віктора Скуратовського у 2014-му, якого замінив Андрій Лавриненко. Лідером гурту є Валерій Харчишин.

Значною подією для гурту стала перемога на фестивалі «Майбутнє України» в 1999 році, де гурт посів перше місце серед більш ніж 100 претендентів.

Вже восени 2000-го року Друга Ріка записує та видає дебютний альбом «Я є». Треки до якого отримали відео підтримку та швидко стали популярними.

Гурт Друга Ріка неодноразово брав участь у головному українському фестивалі «Таврійські ігри». Пісні гурту тричі стали «Піснею року» на однойменному теле-фестивалі. ДР багато разів представляла Україну на міжнародних музичних фестивалях.

Розкажи про це друзям!