Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

КОЛЯДЕНКО ДІМА

Дмитро Коляденко - український хореограф, танцівник, співак і телеведучий.

В 1989 році закінчив Дніпропетровське театральне училище. Після армії працював у Сумському драматичному театрі. Танцював в оперетах. Закінчив Паризьку школу сучасної хореографії. Згодом вирішив підкорити Київ. Приїхавши у столицю, створив балет «Арт-класік», який помітив продюсер Євген Рибчинський і запросив у турне з EL Кравчуком. Працював над мюзиклами «Попелюшка», «Фігаро», «Снігова королева».

Був хореографом номерів учасників телепроєкту «Шанс». Пізніше виступив як учасник проєкту в ролі співака в день 1 квітня, це поклало початок його музичній кар'єрі.

З 2008 року веде програму «Шоуманія» на «Новому каналі» разом з Ольгою Фреймут про українських зірок шоу-бізнесу. Балет Дмитра Коляденка гастролює як окрема творча одиниця.

Був членом журі і хореографом на Фабриці зірок, був одним із суддів телепроєкту Майданс-2.

Записав у 2011 році альбом під назвою «Діма Коляденко», його кліпи показують на телеканалі M1, співає на вечірках, зоряних тусовках, збірних концертах фабрикантів, де був ведучим. Брав участь як співак, в концерті присвяченому 8 березня, «8 березня у Великому Місті» на каналі Інтер. У 2011 році отримав премію «Найстильніший співак року».