Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ПОНОМАРЬОВ ОЛЕКСАНДР

Пономарьов Олександр – народний артист України, співак, поет, композитор, аранжувальник, телеведучий, актор і музичний продюсер. Багаторазовий володар титулу «Кращий співак року», виконавець державного гімну України, перший учасник від України на міжнародному конкурсі «Євробачення», ініціатор та учасник благодійних заходів, володар численних премій та нагород, автор масштабного проєкту #ponomarevlivestudio.

У 1996 р. на престижному Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Ялта-96» став володарем Гран-прі. Цього ж року вийшов у світ перший музичний альбом «З ранку до ночі».

У 1997 р. на Міжнародному фестивалі «Таврійські ігри» здобув нагороду Всеукраїнської премії в галузі музики та масових видовищ «Золота Жар-птиця» у номінації «Співак року». Цього ж року в межах загальнонаціональної програми «Людина року» здобув номінацію «Зірка естради року». Того ж року вийшов у світ другий альбом — «Перша і остання любов».

21 грудня 1997 р. в київському палаці «Україна» при повному аншлазі відбувся сольний концерт — «Перша і остання любов».

У 1998 р. отримав звання Заслуженого артиста України (на той час став наймолодшим Заслуженим артистом). В лютому-березні 1998 р. відбувся перший в історії незалежної України «живий» всеукраїнський гастрольний тур по 25-ти містах України.

26 травня 1998 р. створив продюсерський центр «З ранку до ночі».

16 грудня 1998 р. в палаці «Україна» на церемонії нагородження Всеукраїнською премією в галузі музики та масових видовищ втретє поспіль отримав перо «Золотої Жар-птиці» в номінації «Співак року».

У липні 2001 знову став «найкращим співаком України» (єдиний український артист, який п'ять разів поспіль здобув премію «Золота Жар-птиця»).

3 листопада 2002 р. відбулась прем'єра кліпу на пісню «Човен», знятого у Венеції.

У червні 2003 р. відбувається дебют в кіно (у чотирьох серійному фільмі «Особисте життя», де зіграв роль співака Влада Хмельницького).

18 серпня 2006 р. Президент України Віктор Ющенко присвоїв Пономарьову звання народного артиста України.

2011 року отримав музичну премію YUNA у категорії «Найкращий виконавець» за досягнення у музиці за 20 років.

2017 відбулася прем'єра нового відео на пісню "Полонений".

6 березня 2020 року відбулася прем’єра відео колаборації СО2, в якому Олександр Пономарьов заспівав видатний хіт Олега Винника «Вовчиця».

У 2020 році запустив проект #ponomarevlivestudio, де співають, акомпанують виключно наживо і з одного дубля. Крім виконання своїх версій пісень (авторських і не тільки) запрошував разом співати колег-артистів.

1 березня 2021 – випустив спільний трек з Артемом Пивоваровим, ALEKSEEV і DZIDZIO – «Чому» у рамках свого проєкту #ponomarevlivestudio.

У цьому ж році випустив ще дві композиції «Я не такий» та «Закоханий».

У травні 2021 року написав музику до уніфікованого великоднього піснеспіву, слова якого сотні років не змінювалися. «Христос Воскрес!» виконують у всьому світі, але під різну музику. Пономарьов вирішив створити єдину мелодію на всіх і зібрав дванадцять вітчизняних та міжнародних знаменитостей!

14 травня 2021 року Олександр Пономарьов отримав іменну зірку на «Площі зірок».

2 липня 2021 отримав срібну кнопку Youtube – 100 тисяч підписників. 

19 листопада 2021 – спільна робота Олександра і Dzidzio встановила рекорд на YouTube і посіла перше місце на відеохостингу. Менш ніж за 24 години відеоробота обігнала усі ролики й обійняла першу щаблину на YouTube на вкладці "У тренді". Більше того, кліп набрав більше мільйона переглядів всього за три дні.