Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

М'ЯТА

М’ята - українська співачка.

Юлія (справжнє ім’я виконавиці - Юлія Загорська.) навчалась у музичній школі-інтернат з класом бандури при консерваторії імені М. Лисенка, по закінченню якої вступила до музичного училища імені Р. Глієра на клас естрадного вокалу.

У 90-х роках співала у гурті «Слайдер/Символ». На початку 2008 року Мята взяла участь у музичному фестивалі «Дископремія Хіт FM», де виконала кавер-версію пісні «Be my Lover» гурту «La Bouche». Оригінальну обробку пісні високо оцінив німецький співак «Haddaway» та навіть віддав власну «Дископремію» Мяті. Того ж року у травні вона виступила на фестивалі «Таврійські ігри». Крім того, вона була лауреатом конкурсів «Чорноморські ігри», «Азовські вітрила», «Боромля», та «Зірки на сцену».

На початку 2018 року М’ята разом із латвійським співаком Маркусом Ріва, записали спільну пісню «Не відпускай», яка стала першою дуетною роботою для них.

У листопаді М’ята презентувала музичне відео на п'ятий сингл «Там, де рай» з однойменного альбому. Режисерами стали Денис Маноха та Максим Шелковніков, які за ідею для відео взяли давньогрецький міф про Галатею та Пігмаліона.

7 грудня, в iTunes, відбувся реліз першого українськомовного альбому співачки «Там, де рай», випущений під лейблом «Moon». До нього увійшло вісім основних та дві бонусних пісні, п'ять з яких вже були презентовані.

10 квітня 2019 року на концерті «Вечір прем'єр з Катериною Осадчою» М'ята та Іван Наві представили дуетну пісню «Ти мене кохай». 

Виступ М'яти та Vanotek на церемонії нагородження M1 Music Awards 2019

Восени з концертною програмою «Ти мене кохай» вона відправилась у мінітур містами України. Під час туру М’ята сольно презентувала англомовну пісню «Take Me» написану румунський діджей Vanotek. 4 жовтня на київському концерті вони виконали пісню в дуеті та представили музичне відео до неї.

Розкажи про це друзям!