Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

LAZANOVSKYI I RIDNYI

Сергій Лазановський, більш відомий як RIDNYI - український актор театру та кіно, диктор радіо і телебачення, український телеведучий, співак. Переможець талант-шоу «Голос країни» у 2021році.

Учасник групи «Big Lazer» (від 2019).

У 2021 році став переможцем 11 сезону талант-шоу «Голос країни». Зірковий тренер Надя Дорофеєва із своїм чоловіком Володимиром Дантесом виконали обіцянку, яку дала в ефірі, та 2 травня 2021 року завітала до Сергія на Великдень.

Першим місцем роботи Сергій обрав Івано-Франківський драматичний театр. Але це не було єдиним його захопленням і роботою, так як крім цього він ще працював ведучим на телеканалі UA:Карпати.

У драматичному театрі він показав свої хороші акторські навички у таких відомих виставах як “За двома зайцями”, “Гуцулка Ксеня”, “Дуже проста історія” та ще в багато інших.

Усі бачили наскільки працьовитим є Сергій і яке в нього велике бажання розвивати українське мистецтво. Тому, згодом хлопець отримав ще одну роботу, вже в університеті Короля Данила. Саме тут він був викладачем на музичній кафедрі. Разом зі студентами він і сам розвивався як музикант та вокаліст, тому все це приносило йому задоволення.

Музика і творчість настільки були важливими в його житті, що він кожного дня придумував щось нове і згодом почав проводити свята у місті як в ролі ведучого, так і в ролі співака.