Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

KRUTЬ

Krutь (справжнє ім'я Марина Круть) - українська співачка, поетеса, композиторка і бандуристка.

Марина Круть є співачкою, композиторкою, поетесою і музиканткою. Родом із міста Хмельницького​, закінчила школу мистецтв за класом «бандура». Після 2016 року розпочала свою сольну кар'єру. У 2017 році взяли участь у талант-шоу «Х-фактор», а в 2020-му вийшла у фінал нацвідбору «Євробачення».

Вона набрала найбільшу кількість балів як від суддів, так і від глядачів у першому півфіналі відбору на «Євробачення-2020».

Журналісти Радіо Свобода поспілкувалися з Мариною Круть після її виступу, але ще до того, як вона дізналася про свою перемогу в півфіналі.

В одному з інтерв’ю співачка розповіла, що радіє тому, що бандура стає популярнішою, і за неї в школі вже не цькують, як раніше.

Марина мріє про власну музичну школу для дітей із малозабезпечених родин, де вчитиме юні таланти грі на бандурі. Поки збирає кошти на свою мрію, активно пише пісні. 

Часом тексти до пісень нотує в потязі, темними ночами та навіть на ходу. Така наполегливість дозволила дівчина випустити власний дебютний альбом «Arche». Вийшов він у 2018 році. А у 2019 - гурт “KRUTЬ” випустив і міні альбом «Albino». Згодом був ще один популярний пісенний конкурс “Голос країни”. Де дівчині, під час відбору наосліп, вдалося розвернути до себе 3 суддівських крісла.

Розкажи про це друзям!