Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ГРИЦКАН МИХАЙЛО

Грицкан Михайло - співак, актор кіно та музикант, заслужений артист України. 

Головний секрет успіху співак бачить в особливій щирості та надриві в голосі, з якими виконує не просто пісні, а історії з життя. У мовному репертуарі співака пісні російською, украінською та румунською, написані в різних стилях: рок, поп-рок, поп, лірика і шансон. Всі його пісні відрізняються сильними текстами і яскравими мелодіями. 

Михайло Грицкан — учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів, шоу програм та культурно-мистецьких проектів. Брав участь у телепроєктах «Голос країни», «Міняю жінку», «Караоке для дорослих», «Академія», міжнародному музичному проекті «10+10-Украина-Грузия», пройшов у фінал національного відбору на «Євробачення-2012» та ін.

Трудову діяльність розпочав у 1990 р. Щільний графік роботи за фахом та успіх на керівних посадах не загасили іскру талановитого співака. Творчість стала невід'ємною частиною його життя — з 2006 р. він опинився на професійній сцені. Михайло Васильович є керівником та солістом гурту «Гранд», який успішно гастролює зі своїми сольними концертами по Україні та за кордоном. Приємний баритон Михайла Грицкана у поєднанні з надзвичайною харизмою робить його виступи неповторними. У своїх піснях віддає себе сповна, тому швидко завойовує серця багатьох слухачів. Репертуар складає близько 90 пісень, до яких постійно додаються нові композиції.