Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

СКОРПІОН РОМАН

Роман Скорпіон - український співак, композитор та автор пісень. Працює в жанрі поп.

Роман народився 9 листопада 1990 року в місті Миколаєві Львівської області у багатодітній сім'ї. Коли йому виповнилось 6 років, сім'я переїхала у село Ясениця-Замкова Старосамбірського району, де він закінчив середню школу. У шкільні роки брав активну участь у художній самодіяльності, грав на акордеоні, а також співав у церковному хорі.

Коли настав час вибору професії, батьки артиста дуже хотіли, аби він став кухарем, проте самому Роману ця професія зовсім не подобалася, і він уперто продовжував займатися музикою. Це захоплення переросло в рішення стати професійним співаком, музикантом, композитором. Тому після закінчення школи вступив до Самбірського училища культури по класу хорового диригування.

Свої перші пісні та музику Роман Скорпіон починає писати ще в училищі. Однією з перших була пісня «Так сильно». Довгий час Роман був ведучим на різноманітних святах і паралельно записував пісні.

Романа спіткала важка доля, він рано осиротів. Після смерті мами став найстаршим у родині, тож замінив батьків і став підтримкою для чотирьох братів і двох сестер, адже батько пропав безвісти.

1 вересня 2013 року дає свій перший сольний концерт в рамках міжнаціонального шоу. Через рік проект виправдовується і у 2014 році з'являється пісня «Поцілую». Пізніше виходить пісня «Фата».

У 2016 році відбувається реліз пісні-візитівки «Закохався» і Роман Скорпіон відправляється у міні-тур Західною Україною та працює над студійним альбомом.

9 листопада 2017 року виходить перший україномовний альбом «Поцілую тебе» і співак вирушає з новою програмою у концертний тур «Закохався» містами України.

З кожним днем Роман Скорпіон закохує все більше і більше слухачів до власної музики, яку пише від душі. Він сам продюсер свого проекту та цілком сконцентрований на музичній кар'єрі, оскільки творчість — це і є його життя.