Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

MICHELLE ANDRADE

Мішель Андраде — українська співачка та телеведуча. 

Співає іспанською, українською, російською, англійською та португальською мовами.

Популярність прийшла до Андради у 2013 році, коли вона взяла участь у 4-му сезоні українського шоу X-Фактор. Їй вдалося пробитися до топ-24 найкращих виконавців. На етапі прослуховувань репер Серьога проголосував проти неї, проте 2014 року запросив виконати головну роль у своєму короткометражному фільмі «Гаджйо».

Завдяки саунд-продюсеру Вадиму Лисиці Андраде познайомилася з Олексієм Потапенком (Потапом), який запропонував їй співпрацю. 

2 жовтня 2016 Мішель Андраде вперше виступила на великій сцені з гуртом Потапа Mozgi на концерті, який організував телеканал М1. Їхній спільний трек отримав назву «Amor», а в грудні того ж року вийшов і кліп. Ця пісня має три версії - російськомовну, іспано-англійську та іспано-англо-російську. У роботі над іспаномовним варіантом брала участь сама Андрад . У лютому 2017 року вона стала ведучою хіт-параду найпопулярніших кліпів ТОР-10 на телеканалі М1.

2 листопада 2017 року вийшов другий відеокліп Мішель пісні «Хватит свистеть», а вже  4 листопада відбувся перший великий сольний концерт. Взяла участь у зйомках двох фільмів — «Ніч Святого Валентина» та «Гаджьо».

У червні 2019 року світ побачив перший студійний альбом співачки під назвою Latino Ritmo.

У 2020 році, за даними TopHit, пісня «Не знаю» зібрала 264 396 ефірів на українських радіостанціях.

У 2021 році разом з Позитивом стала ведучою ювілейного випуску української ТБ-програми Орел і Решка

Розкажи про це друзям!