Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

КОНДРАТЕНКО МАША

Маша Кондратенко, також відома як Маша Краш - українська співачка, акторка та блогерка. 

Стала відомою після знімання у телесеріалі «Школа» (2018—2019), де вона грала школярку Соню. Суперфіналістка десятого сезону талант-шоу «Голос країни» (2020). З травня 2020 року випускає музику під українським інді-лейблом «Enjoy! Records».

Вперше Кондратенко з'явилася на телебаченні у 2012 році, коли брала участь у талант-шоу «Голос. Діти» на телеканалі «1+1», де виконала пісню «Non, je ne regrette rien». Вона вибрала команду Олега Скрипки.

У 2014 році Кондратенко пройшла у фінал конкурсу радіо «Європа плюс» та переможницею конкурсу «Школа року» на «Radio ROKS». У Марії є музична освіта, вивчає французьку та англійську мову.

У 2015 році Кондратенко розпочала співпрацю з продюсером Юрієм Фальосою і його центром «Falyosa Family Factory». Тоді ж вона взяла собі сценічний псевдонім «Magic» і записує перші сингли російською та англійською мовами.

4 лютого 2016 року у каналі Velvet Music відбулася презентація пісні Magic — «Скорая помощь».

21 грудня 2017 року на каналі ELLO відбулася прем'єра кліпу Magic «Скорая помощь». Тільки тепер пісня була переведена на французьку мову і стала називатися «Ambulance».

У 2018 вона дебютувала як акторка у телесеріалі «Школа» на телеканалі 1+1, де вона зіграла школярку Соню.

На початку 2020 року Кондратенко брала участь у десятому сезоні талант-шоу «Голос країни». На сліпих прослуховуваннях вона виконала пісню Біллі Айліш «All the Good Girls Go to Hell». До неї повернулися лише ПТП та NK, тож саме до їх команди вона потрапила. У вокальному двобої вона виконала пісню MONATIK «Сильно» разом з Єрланом Баібазаровим, кому і програла, але її врятував Дмитро Монатік. В нокаутах виконала пісню «Someone You Loved» Льюїса Капалді, і за результатами нокаутів не зайняла жодного місця на стільцях, але її врятувала Тіна Кароль. Таким чином, Марія стала чвертьфіналісткою у її команді. Але 19 квітня на екрани вийшов спецвипуск, в якому показали невидані знімання, де Марію врятував Дан Балан. У фіналі, який відбувся 26 квітня, Марія виконала народну пісню «Ой у гаю при Дунаю». Але за результатами голосування вона до фінального туру не пройшла — її обійшли Назар Яцишин, Індіра Єдільбаєва та Анастасія Балог.

Справжню відомість Маші Кондратенко в 2022 році принесла пісня «Ванька-встанька». Трек майже одразу після релізу наробив чимало галасу в соцмережах – отримав багато, як позитивних відгуків, так і добряче хейту.