Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ONUKA

ONUKA — український електро-фольк музичний гурт. 

Особливістю гурту є використання національних народних мотивів та інструментів в електронній музиці.

Сценічний дебют гурту відбувся 13 червня 2014 року, коли півгодинну програму проєкту презентовано на концерті гурту «The Maneken» у київському клубі Sentrum.

15 травня 2014 року представлено мініальбом «Look». До нього увійшли чотири оригінальні пісні та один мікс на пісню Look. Одразу ж після виходу мініальбом посів перше місце в чарті українського розділу iTunes.

Дебютний альбом гурту під назвою «ONUKA» вийшов 15 жовтня 2014 року. Платівка містила 10 треків (8 англійською, 2 українською), чотири з яких увійшли в попередній мініальбом «Look» — When I Met You, Misto, Time i Look. Альбом, що є у вільному доступі в мережі, посів перше місце в інтернет-магазині iTunes, випередивши гурт Океан Ельзи. Диск наповнений традиційними українськими звуковими мотивами, які виконуються на сопілці, бандурі та трембіті. Все це гармонійно поєднано з електронним аранжуванням. 17 жовтня 2014 року ONUKA презентувала свій альбом на концерті в київському закладі «Sentrum».

Одразу після цього на американському лейблі Most Addictive Records випущено сингл «Zavtra» з однойменною україномовною піснею.Помилка цитування: Відсутній тег за наявності тегу. У грудні, за рейтингом «Cultprostir», дебютний альбом гурту був визнаний найкращим альбомом року, а сам гурт став дебютом року.

Другий мініальбом, «Vidlik», вийшов 8 лютого 2016 року. Головним стимулом до написання EP стала аварія на ЧАЕС, а його концертна презентація відбулася у квітні 2016 року — до 30-ї річниці катастрофи. Платівка містить чотири пісні: дві українською та дві англійською. В роботі над мініальбомом взяв участь рівненський симфонічний оркестр Brevis.

Перший трек «Svitanok» написано на вірш київського стріт-арт-художника Єжи Коноп'є. Другий трек «Vidlik» поєднує «вокал» вебсервісу Google Translate з народним басовим інструментом бугаєм. Третій трек «Other» було записано ще в березні 2015 року. У ньому партію на цимбалах виконує заслужений артист України Андрій Войчук. Останній трек «1986» присвячено трагічній події 26 квітня 1986 року — у ньому Ната вперше виконує невеличкий уривок на терменвоксі, а також звучить реальний запис переговорів диспетчерів ЧАЕС у день катастрофи.

Одразу ж після виходу мініальбому стало відомо, що музику із нього буде використано в документальному фільмі телеканалу «1+1» про аварію на ЧАЕС.

7 липня 2017 року вийшов перший сингл «Vsesvit» з нового альбому гурту під назвою Mozaïka. У записі взяв участь продюсер Ерік Муке, засновник гурту Deep Forest. 7 листопада вийшов другий сингл під назвою «Guns Don't Shoot».

22 березня 2018 року гурт представив свій другий повноформатний альбом «Mozaïka». Новий альбом ONUKA продовжує і розвиває ідеї двох попередніх релізів проєкту — дебютного однойменного альбому і 4-трекового VIDLIK. За словами Нати Жижченко, MOZAЇKA — це історія про низку дивних збігів, обставин і символів.

8 червня 2021 року вийшов третій альбом проєкту — «KOLIR». На ньому 10 пісень, зокрема вже відомі «XASHI», «ZENIT», «СЕАНС» і «UYAVY» за участі гурту ДахаБраха.

Розкажи про це друзям!