Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

KALUSH

Kalush — український реп-гурт, заснований у 2019 році. 

Отримав право представляти Україну на Пісенному конкурсі Євробачення 2022 з піснею «Стефанія». 15 травня 2022 року гурт став переможцем «Євробачення-2022».

Перший кліп гурту на пісню «Не маринуй» був випущений на їхньому офіційному каналі YouTube 17 жовтня 2019 року. Режисер кліпу Delta Arthur — режисер багатьох відео української реп-виконавиці alyona alyona. Кліп був знятий на вулицях Калуша, і напередодні виходу alyona alyona анонсувала його на власному каналі в Instagram.

Після виходу в листопаді 2019 другого кліпу «Ти гониш» гурт Kalush підписав угоду про співробітництво з американським хіп-хоп лейблом Def Jam, який входить до Universal Music Group. 6 грудня 2019 року гурт взяв участь у концерті Alyona alyona, виконавши композиції «Гори», «Не маринуй» та «Ти гониш». А 9 грудня було випущене відео на пісню «Гори», яку учасники гурту виконали разом з Alyona alyona. За 12 днів відео набрало 1,2 мільйона переглядів на YouTube.

19 лютого 2021 року з'явився дебютний альбом гурту під назвою «HOTIN». 23 липня того ж року Kalush спільно з репером Skofka випустили свій другий альбом під назвою «ЙО-ЙО».

У 2021 році, за даними TopHit, Kalush мав 424 949 ефірів на українських радіостанціях, а також зібрав понад 37 мільйонів переглядів в YouTube.

12 лютого 2022 року проєкт «Kalush Orchestra» змагався за право представляти Україну на Пісенному конкурсі Євробачення 2022 з піснею «Стефанія». Відео на пісню «Стефанія» було знято в приміщення «Залізничного ринку» (коли супермаркет виїхав звідти і приміщення було повністю порожнім), який має загрозу знесення. Саме з цим відео гурт брав участь у «Національному відборі на Євробачення-2022». Також це відео було єдиним офіційним на пісню «Стефанія» доки гурт не отримав перемогу Євробаченні-2022. Режисерував це відео Сергій Чеботаренко, автор фільму «Пульс».

У фіналі Нацвідбору гурт посів друге місце із 14 балами (6 від журі та 8 від глядачів). Проте гурт отримав шанс представляти країну на конкурсі через дискваліфікацію переможниці фіналу — Аліни Паш. Саша Таб, відомий як фронтмен гурту «Сальто назад», замінив бек-вокаліста Kalush Orchestra Джонні Дивного на виступах у Турині. Також роль МС Килиммена була теж замінена фіналістом шоу Танці з зірками Владиславом Курочкою, з причиною відходу учасника з гурту Данила Чернова, та на заміну не було нікого крім артиста який пішов у лави Територіальної оборони з метою захищати країну згодом Російського вторгнення в Україну (2022).

14 травня 2022 року став переможцем «Євробачення-2022», отримавши 439 балів від глядачів та 192 бали від журі (разом 631). Під час свого виступу учасники гурту закликали допомогти Маріуполю й людям на «Азовсталі». Організатори Євробачення-2022 сприйняли цей вчинок як гуманітарний, а не політичний заклик, і не стали дискваліфікувати колектив.

15 травня 2022 року вийшла нова відеоробота на пісню «Stephania», у якій автори підкреслили тему війни та те, як її переживають люди.

Розкажи про це друзям!