Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ПОЛЯКОВА ОЛЯ

Оля Полякова - співачка, телеведуча.

Закінчила з відзнакою музичну школу за класом фортепіано та музичне училище ім. Леонтовича за класом хорового диригування. Після вступу до Київського національного університету культури та мистецтв за класом естрадного вокалу. Навчалася у консерваторії ім.Чайковського, має диплом оперної співачки.

У 2005 році розпочала співпрацю з Олександром Ревзіним. У цей період Оля випустила спільний альбом зі співачкою Любаша та записала пісню «Обійми мене» з Денисом Клявером («Чай вдвоем»).

У 2008 році випустила максі-сингл «Суперблондинка», який ознаменував появу нового образу Олі Полякової – першої та єдиної Суперблондинки вітчизняного шоу-бізнесу. Співачку можна по праву вважати фундаторкою такого напряму в музиці, як суперпоп.

У 2011 році вийшла пісня «Алло» - дует Олі Полякової та Людмили Гурченко.

Наприкінці 2012 року артистка розпочала свою співпрацю з Михайлом Ясинським, генеральним директором компанії «EA Secret Service», який звернув увагу Полякової на глибину та колорит вернакулярного попа.

У травні 2013 року Полякова презентувала літній суперхіт «Шлепки», над відеороботою якого працювала творча команда продюсерського центру Mozgi Entertainment.

Слідом за цим вона представила ще одну роботу – “Люлі”. Пісня та кліп миттєво підірвали Інтернет, а також потрапили до активної ротації Національних радіостанцій та телеканалів.

Виступ Олі Полякової – це завжди незабутнє та непередбачуване шоу з феєричними хореографічними постановками та неповторними авторськими жартами суперблондинки.