Обрані товари
0
Обрані артисти
0

NEW NAME

Проєкт про молодих, але вже помітних

“New Name” - проєкт Radio Прищепкін, присвячений молодим, але вже помітним українським виконавцям. Кожен епізод проекту - це можливість для слухачів дізнатися більше про музикантів, яких, можливо, поки що не знають.

Ведучий проєкту, Єгор Прищепкін, запрошує молодих виконавців на інтерв'ю, в якому вони можуть розповісти про свій творчий шлях, свої орієнтації та сенси життя. Спілкуючись протягом години, ведучий намагається розгледіти те, що знаходиться під музичною обгорткою, створеною продюсерами.

Проте, проєкт “New Name” не є компліментарним інтерв'ю. Ведучий буде ставити гострі питання, які допоможуть краще зрозуміти музикантів. Кожен гість проєкту попереджений, що інтерв’ю виходить без цензури та купюр. Це означає, що будь-який момент може стати незручним, і тому майбутня зірка має одноразову можливість сказати “стоп-слово”, зупинити розмову і піти зі студії. Але навіть попри передчасний фінал інтерв'ю все одно буде опубліковано.

Такий формат інтерв'ю допомагає краще зрозуміти музикантів, їхні мотивації та творчий процес. Проект “New Name” дозволяє гостям відкритися перед слухачами і розповісти про свої плани та мрії. Відеоверсія проекту “New Name” публікується на YouTube-каналі Radio Прищепкін.

інші проєкти радіо прищепкін