Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

DIBROVA

DIBROVA (Олексій Діброва) - співак, музикант-мультиінструменталіст, композитор, фіналіст конкурсу „Хіт-конвеєр“ та саундпродюсер.

Олексій позиціонує себе як співаючий барабанщик.

Закінчив музичну школу по класу фортепіано, але також грав на: фортепіано, гітарі, трубі, барабанах, але в подальшому житті віддав перевагу ударним інструментам.

У 2011 році закінчив Полтавське музичне училище ім. М.В.Лисенка з відзнакою по класу духових і ударних інструментів. У 2016 році закінчив Київську національну академію ім. П.І.Чайковського по класу духових та ударних інструментів.

Співпрацював як барабанщик із такими відомими артистами, як: ТамерланАльона, группа Бряц-band, Злата Огнєвіч, Петро Чорний, Міла Нітіч, Анна Ходоровська, Дмитро Бабак та Олександр Положинський

Був учасником шоу "Голос Країни" (5-й сезон), де потрапив до команди Потапа.

Зараз Олексій пише музику для себе та інших українських артистів, виступає саунд-продюсером музики до фільму "Я - Бандера", а також працює сесійним музикантом. 

Автор романтичних та танцювальних пісень Олексій Діброва розпочав кар'єру з участі у вокальному шоу. Співак є фіналістом конкурсу "Українська пісня". Проте війна змінила його творчість.

Розкажи про це друзям!