Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ЖАДАН І СОБАКИ

ЖАДАН І СОБАКИ - український рок-гурт із Харкова. 

Гурт було засновано у 2000 році під назвою «Собаки в космосі». Під цією назвою група записала два альбоми: «Вафли» та «Группа ищет продюсера».

У 2007 році вийшов альбом-компіляція Хор монгольських міліціонерів, для якого різні виконавці, у тому числі й «Собаки в космосі» записали пісні на вірші Сергія Жадана. З цього почалася їхня співпраця.

У 2008 гурт записав спільний з Сергієм Жаданом альбом «Спортивний клуб армії», до якого увійшли читання Жаданом власних віршів під акомпанемент музикантів гурту. Згодом співпраця продовжується у вигляді спільних виступів (зокрема гастрольний тур 2011 року з виступами в Києві, Познані, Тюбінгені та Празі).

В березні 2012 року Сергій Жадан та «Собаки в космосі» презентували другу платівку, записану у співпраці — «Зброя пролетаріату», в якій колишні «романтичні балади та композиції з присмаком легкої сатири змінилися динамічнішим звучанням та гостросоціальною лірикою». На березень-квітень заплановано гастролі Україною, Німеччиною, Австрією, Чехією та Росією, після чого в травні має з'явитися однойменна платівка.

У 2014 році внаслідок тісної співпраці Сергія Жадана з гуртом «Собаки у космосі» гурт дістав назву «Жадан і Собаки». З цією новою назвою гурт записав три альбоми: Бийся за неї, Пси та Мадонна.

Гурт «Жадан і Собаки» часто концертує в містах на Донеччині та Луганщині. Зокрема, у липні 2017 гурт виступив на першому фестивалі MRPL City. Колектив брав участь у фестивалях «Таврійські ігри», «Раз. Liv», «Музичний Острів», «5 озер», «Мазепа-Фест», «День Незалежності з Махном» та ін.