Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

DANTES

DANTES (Володимир Дантес) - співак, блогер, телеведучий, радіоведучий, екс-учасник гурту «ДиО.фільми».

Закінчив Харкiвське музичне училище. Навчався на економічному факультетi Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (спеціальність — «Фінансове управління бізнесом»).

У 2008 році брав участь у проекті «Фабрика зірок -2». На кастингу в харківському клубі Володимир Дантес виконав українську народну пісню «Ой, у полі три криниченьки», яку супроводжував невеликим артистичним виступом. Цей номер розсмішив суддів та забезпечив йому місце в проекті. На проекті Дантес познайомився з Вадимом Олейником, майбутнім колегою та другом. Разом хлопці легко дійшли до фіналу та створили дует «Дантес&Олейник».

Продюсерами музикантів стали Борис Бронштейн і Наталія Могилевська з продюсерським центром «TalantGroup». У березні 2010 року світ побачив перший альбом під назвою «Мне уже двадцать», який користувався великим попитом. «Дантес&Олейник» став номінантом премії MTV Europe Music Awards 2010. У вересні дует отримав нову назву «ДиО.фильмы», яка утворилася завдяки поєднанню ініціалів виконавців.

Після розпаду гурту «ДиО.фільми» у квітні 2015 року Дантес зосередився на телевізійній кар’єрі і став ведучим популярного кулінарного шоу «Еда, я люблю тебя!». З командою цього тревел-шоу телеведучий об’їздив більше 60 країн світу, пробуючи незвичну їжу. Одночасно він брав участь в телепроектах "Богиня шопінгу" і "Маленькі гіганти".

У 2019 році після тривалої музичної перерви DANTES випустив перший сольний кліп "Теперь тебе 30". Пісня стала своєрідним продовженням композиції «Мне уже 20», яку артист записав в складі гурту «ДиО.фільми».

На початку 2020 року DANTES представив ще одну роботу «Более или менее», а також став повноцінним тренером проекту «Ліга сміху».

Розкажи про це друзям!