Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ВОЙТЮК АРКАДІЙ

Аркадій Войтюк - український співак та автор пісень. Учасник гумористичної команди КВК «VIP-Тернопіль» та музичного гурту «ВІА Кіп'яток».

2008 року переміг у конкурсі бардівської пісні на Волині та Рівненщині. Невдовзі був запрошений у команду КВН «VIP-Тернопіль», з якою стали фіналістами ВУЛ, Кубку Президента, переможцями багатьох українських ліг та чемпіонами «Бійцівського Клубу» від «95-го кварталу».

2011 року став фіналістом українського талант-шоу «X-Фактор», де його наставницею була Йолка.

2012 року випустив свій перший англомовний сингл «Let Me Free», який одразу ж увійшов в ротацію головних радіостанцій країни.

2013 року Аркадій Войтюк став фіналістом конкурсу «Нова хвиля — 2013», де представляв Україну. Випустив відеокліп на пісню «Мамо», яка ротувалася на головних музичних каналах України. Після того вийшла пісня «Все файно є».

2014 року став номінантом всеукраїнської музичної премії «Yuna» у номінації «Відкриття року». У світ вийшов перший альбом Аркадія Войтюка під назвою «G7».

У 2016 році брав участь у півфіналі національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення 2016».

У 2017 році разом із колегами по команді «VIP Тернопіль» Тарасом Стадницьким та Віктором Гевко створив гурт «ВІА Кіп'яток». На початку червня 2017 року гурт випустив дебютну пісню «Випускний».