Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ХАС

ХАС - український хіп-хоп виконавець та радіоведучий. 

Народився 13 січня 1991 року в Києві. За словами співака, на формування його музичних смаків вплинула мама, яка з самого його дитинства прищеплювала Назару любов до якісної рок музики (Aerosmith, Nirvana, Guns N' Roses) та бабуся, яка прищеплювала йому любов до народної творчості. 1997 року вдома у майбутнього співака з'явилась музика таких виконавців як Тупак Шакур і NANA, що вперше познайомили Назара Хассана з хіп-хопом. Середню освіту здобув у Середній загальноосвітній школі № 29 у Винниках.

З 2014 року працює тренером у компанії «Приватні уроки сценічної майстерності». З 2007 по 2015 рік був у складі відомого львівського гурту RIZUPS.

З 2015 року Хас почав сольний проект, а в 2016 році вийшов перший сольний альбом #1. У 2018 році, Хас випустив альбом «Мегаполіс», сингли з якого очолили чарти інтернет магазинів. У 2019 році, Хас випустив альбом «Дикий Кач» та став першим україномовним репером, який зібрав стадіонний концерт. За цей період Хас встиг підкорити сцени найкращих українських фестивалів, написати книгу та стати радіоведучим ранкового шоу Хеппі Ранок на Хіт FM.

У 2021 році став ведучим програми «Мисливці за дивами» на телеканалі «Україна».

Розкажи про це друзям!