Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

МАТВІЄНКО ТОНЯ

Тоня Матвієнко - українська співачка та акторка, Заслужена артистка України.

Мати Ніна Матвієнко мала неабиякий вплив на Антоніну. 1991 року Ніна поїхала з десятирічною Тонею на гастролі до США, то були перші виступи Антоніни. 1992 року на Майдані Незалежності Тоня співала Гімн України.

У 1999 році закінчила Київську спеціальну музичну школу-інтернат за спеціальністю «хорове диригування». Потім закінчила Київський інститут культури і мистецтв за спеціальністю «менеджмент зв'язків з громадськістю». У 2010 році у тому ж виші отримала другу вищу освіту вокалістки народного співу (факультет музичного мистецтва, кафедра народного пісенного виконавства).

2006 року співачка стає солісткою камерного оркестру «Київські камерати», де співала її матір. Виконуючи складні класичні твори, виступаючи як сольно, так і з оркестром чи хором, беручи участь разом з матір'ю в різноманітних концертах, акціях та турах, Матвієнко швидко привернула увагу неповторним тембром та манерою виконання.

У 2007 році записала свою першу пісню «Не метелиця лугом стелиться».

У травні 2011 року взяла участь у першому сезоні співочого талант-шоу «Голос країни», однак не пройшла прослуховування «наосліп»: зіркові тренери захоплено відгукнулися про вокальні здібності Матвієнко, проте до своїх команд не обрали через «народний тембр». Проте на закінчення сліпих прослуховувань Матвієнко надав другий шанс продюсер шоу Костянтин Меладзе. Після повторного прослуховування її обрала у свою команду Руслана. Після двох «вокальних двобоїв» вокалістка потрапила до прямих ефірів шоу через неоднозначні рішення Руслани. У фіналі прямих ефірів здобула друге місце, поступившись Івану Ганзері в останньому голосуванні.

У 2012 році здійснила спільний тур з Арсеном Мірзояном. У 2013 році випустила перший, записаний спільно з Ніною Матвієнко, альбом «Нове та найкраще». У липні 2013 року виступила на Global Gathering Ukraine разом з дуетом Tapolsky & VovKING. Музиканти представили спільну роботу з унікальним міксом вокалу Матвієнко та електронної стилістики.

У 2016 році брала участь у півфіналі національного відбору Пісенного конкурсу «Євробачення 2016».