Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

IVAN NAVI

​Ivan Navi - український співак

Виконавець Ivan Navi - нове ім’я в українській танцювальній музиці і рекордсмен українського YouTube. Виріс у кримінальному районі Львова. Звідси - впертість, впевненість у собі і любов до боксу. Але з дитинства Іван захоплювався і музикою, за плечима музична школа – п’ять років навчання по класу акордеону. Коли довелось обирати, вибір зробив на користь музики.

Учасник «Шоу №1» (у складі гурту «Привиди опери»), фіналіст проекту «Голос країни. Все по-чесному» (команда Олега Скрипки). Хоча на цих проектах йому так і не вдалося здобути перемогу, він став улюбленцем сотень тисяч глядачів. Потім було шоу «Співай як зірка», де Івана помітив і відзначив Кузьма Скрябін. Саме він і подав ідею сценічного ім’я.

Нагадаємо, що проекту Navi близько півроку, за цей час артист встиг випустити суперуспішний перший сингл і відеокліп на пісню "Такі молоді". Вже за добу після прем'єри кліпу в мережі Інтернет - він побив рекорди українського YouTube, потрапивши в трійку найпопулярніших музичних відео України. Протягом трьох місяців з моменту релізу відео #ТакіМолоді в соціальних мережах набрало більше 1 млн. переглядів. А пісня незмінно тримається на перших сходинках українських чартів. Радіостанція "NRJ Ukraine" вибрала "Такі молоді" головним треком літа.

Також Ivan Navi став одним із 13-ти фіналістів проекту «Хіт Конвеєр» від телеканалу М2 з другим синглом «Ти любиш музику». І хоча не переміг, музичні експерти відзначили його як одного з найперспективніших молодих артистів.

Розкажи про це друзям!