Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

СОЛОВІЙ ХРИСТИНА

Христина Соловій - українська співачка, авторка-виконавиця пісень. 

Українські музичні критики вважають Христину Соловій українською фолк, фолк-рок, поп, інді-поп, дрим-поп, поп-рок співачкою й авторкою пісень, а також поп-фолком нового покоління.

Відеокліп «Тримай» приніс Христині справжній дебют, увійшовши до списку найпопулярніших українських музичних відео на YouTube. Кліп отримав понад 44 млн переглядів та зробив співачку призером на премію YUNA-2016 в номінації «Культура і Музика». Христина Соловій — перша артистка, чиїм продюсером став Святослав Вакарчук.

22 вересня 2015 року Соловій презентувала дебютний альбом «Жива вода». У ньому розкрилася вся краса народної музики лемків, виконаних у аранжуванні, близькому до джазового. Окрім десяти авторсько адаптованих народних пісень, в дебютнику є й два власні твори — «Тримай» і «Синя пісня».

26 жовтня 2018 року вийшов другий альбом «Любий друг», у створенні якого Христина була основним джерелом натхнення та об'єднала живу музику з електронікою. Милош Єлич, Павло Литвиненко та Олексій Саранчин також стали саунд-продюсерами альбому. Він складається з 11 авторських пісень Христини Соловій. Того ж року лірична композиція «Стежечка» стала офіційним саундтреком до фільму «Крути 1918».

У 2015 році радіо «Аристократи» нагородили Христину Соловій як кращий «Стартап року» в номінації «Культура і музика».

У 2016 році на музичній премії YUNA Music Award for Discovery of the Year Христина отримала нагороду в номінації «Найкращий відеокліп» за музичний кліп до пісні «Тримай». Також співачка виступала й в рамках церемонії нагородження.

У 2017 році отримала нагороду «Вибір публіки» на музичній премії «# Селекція» від радіостанції «Джем ФМ». Голосування проходило на сайті Radioclub.

У 2018 році за версією журналу «Фокус» увійшла до рейтингу «100 найвпливовіших жінок» та «100 найвпливовіших українців».

У 2019 році на музичній премії YUNA-2019 Соловій була номінована як «Краща виконавиця» поряд з такими співачками як Джамала, Настя Каменських, TAYANNA і Оля Полякова.