Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

КАРОЛЬ ТІНА

Тіна Кароль — українська співачка та акторка, телеведуча, модель, громадська діячка. Народна артистка України, солістка Ансамблю пісні і танцю Збройних сил України. Лауреат пісенного конкурсу молодих виконавців «Нова хвиля 2005».

Сценічний псевдонім, який згодом став реальним ім'ям, Тетяна Григорівна Ліберман  придумала сама. Але ось з прізвищем вийшов невеликий казус. Коли Таня озвучила  мамі придуманий псевдонім, вона не мала нічого проти, тільки запитала "А як же прізвище"? І тоді дівчина твердо вирішила: буду Тіною Король. Але під час одного з конкурсів, російськомовна ведуча почитала "Король", як "Кароль". Це пролунало  настільки ефектно, що Тіна вирішила взяти саме це варіант.

Співачка була студенткою не тільки Київського вищого музичного училища імені Глієра, але й Національного Авіаційного Університету України. Вона має диплом менеджера-логіста.

Крім досягнень у сфері музики зірка також знялася в декількох картинах. У різні роки на екран вийшли фільми за участю Тіни Кароль - "Танго любові", "Зоряні канікули", "1 + 1 вдома". Також відточує акторську майстерність на підмостках професійного театру, серед її театральних дебютів головна роль у виставі «Духів день», виконувала соло в популярних мюзиклах Європи, таких як «Ассоль», «Екватор».

Творчість Тіни Кароль вивчатимуть у школах. Пісню "Україна - це  ти" включили  до програми 1-го та 2-го класів. Композицію надрукують в хрестоматіях української мови та літератури. Співачка зізналась, що ця новина її настільки розчулила, що вона плакала 3 дні.

Артистка випустила  власну книгу під назвою «Різдвяна історія». У ній зібрані українські щедрівки, колядки та ноти до них. Діти можуть не тільки читати, але й співати. В основу книги ліг музичний фільм  «Різдвяна історія з Тіною Кароль». Над створенням чудових ілюстрацій працювала  відома у всьому світі пост-продакшн студія «Gloria FX».

22 січня, в День Соборності України, Тіні Кароль було присвоєне почесне звання Народної артистки України. Нагороду співачці вручив президент України Петро Порошенко. Урочиста церемонія відбулась у Національному музеї імені  Тараса Шевченка.

Голосом Тіни Кароль у 2009 році заговорила свинка Суничка з в мультфільму "Бригада М", над створенням якого працювала відома компанія "Walt Disney". Це був перший досвід дубляжу у кар'єрі зірки. До речі, в американську версію Сунички озвучила Пенелопа Круз.

Тіна Кароль протягом багатьох років займається благодійністю. Восени 2005 року співачка відвідала Ірак та Косово з миротворчою місією. Там вона дала кілька концертів. В 2014 році артистка відкрила власний благодійний фонд "Полюс тяжіння". Метою фонду є допомога онкохворим дітям.

Співачка веде здоровий спосіб життя. Вона вегетаріанка, не вживає солодощі, рибу та м'ясо. Регулярно займається в тренажерному залі, грає в теніс, плаває, танцює. До того ж артистка є релігійною людиною, вона ходить до церкви, дотримується обрядовості.