Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

LIDA LEE

Lida Lee — українська співачка, бек-вокалістка MONATIK'а. Лавреатка музичної премії «YUNA-2021» у номінації «Відкриття року».

Свою кар'єру починала з запису каверів. Одним із найпопулярніших став кавер на пісню Кузьми Скрябіна «Спи собі сама». Після цього була спільна робота з MONATIKом над піснею «Добеги», з яким співачка виступала на НСК «Олімпійський». На той час, Ліда була бек-вокалісткою артиста. 

У січні 2020 року виступила в Х-му сезоні шоу «Голос країни» із піснею «Bang Bang».

Ліда Лі для подальших виступів на конкурсі вибрала команду Монатіка. Вибула у першому етапі суперфіналу.

Кліп із виступом Ліди Лі набрав більше трьох мільйонів переглядів на YouTube станом на 16 серпня 2020 року.

Пізніше, на шоу “Танці з зірками” був презентований дует з MONATіком “Достопримечательность”, перший трек Ліди, випущений під продюсерством MONATіка. Кліп на пісню був знятий в Одеському оперному театрі, і набрав 5,6 млн переглядів.

Згодом, артистка оголосила про розрив з продюсером, та випустила трек “On fire” - перший, як самостійної артистки. Потім дует з гуртом Kadnay “Monster”.

Після початку повномасштабного вторгнення співачка відкрила власний волонтерський штаб, та записала кавер на пісню Майкла Джексона «We Are the World». До пісні “Настане час” доєдналися й інші українські артисти, такі як TAYANNA, Michelle Andrade, KOLA, LAUD та інші.

Ще один хіт 2022 рок “З тобою”. В київському ресторані Caribbean Club проходять спектаклі Lida Lee & Вар’єте “Рояль”.

Розкажи про це друзям!