Обрані товари
0
Обрані артисти
0

БУКІНГ УКРАЇНСЬКИХ АРТИСТІВ

ВАЛЕВСЬКА НАТАЛІЯ

Наталія Валевська - українська співачка. Переможниця телепроєкту «Шанс» та володарка премії «Кришталевий мікрофон-2011» у номінації «Народне визнання року».

Наталія Валевська, відома на сьогоднішній день, як сучасна і затребувана Українська співачка і артистка, якій присудили премію під назвою «Кришталевий мікрофон», і безліч інших не менш гідних нагород.

Кар'єра співачки почалася з 1996-го року, з того, що вона зацікавилася написанням віршів і музики. Через три роки вона з авторською композицією брала участь в конкурсі естрадних виконавців, де здобула однозначну перемогу. Наталія Валевська 2005 рік ознаменувала для себе тим, що стала зіркою, після того, як перемогла в телепроекті «Шанс».

З тих пір Україна просто захоплювалася співачкою.

Після перемоги в Шансі, артистка почала займатися своєю діяльністю вже з професійного боку. Якщо розглядати питання більш детально, мова йде про участь в мюзиклі під назвою «Кішки», про отримання нагороди UBN Award у Лондоні.

У 2006-му році виходить перший музичний альбом дівчини, іменований "Відпусти". Платівка складається з російськомовних, україномовних треків, а також творів італійською та французькою мовами. У тому ж році дівчині вдається на постійній основі брати участь в найбільш популярних телешоу країни.

У 2009 році отримала премію на міжнародному конкурсі «Алла шукає таланти» від Пугачової. У 2010 році спільний тур з Олександром Пєсковим, бере участь в телепроєкті «Народна зірка-3», у дуеті з Тетяною Фтемовою займає друге місце. Виходить третій альбом «Желанья сбудутся», трек «Палала» — лауреат премії «Пісня року». Стала фіналісткою у відборі на Євробачення з піснею «Europa».

Валевська 2011 року бере участь у проєкті «Золотий Грамофон-Україна» і фестивалі «Crimea Music Fest», отримує премію «Кришталевий мікрофон» у номінації «Народне визнання року».

У 2014-му бере участь в благодійній акції «Від серця до серця». Почесний член журі від України на дитячому конкурсі «Слов'янський базар» у Вітебську. Виступила на Слов'янському базарі з піснями «Це любов» і «Рушник». Взяла участь у проєкті «Щасливі долоні», записала пісню «Вогонь своєї душі». У жовтні записала кліп «Скажи мені так». Наталія стає фіналісткою Національного відбору Євробачення з піснею шведських авторів «Love makes me beautiful».

10 та 11 грудня 2018 року в Жовтневому палаці міста Києва відбулося два «Палала мегашоу». Концерти були присвяченні п'ятнадцятиріччю творчості Валевської, де вона виконала народні пісні та свої старі й нові хіти.

У 2019 році вона була номінована на музичну премію «Золота Жар-птиця» в номінації Dance-хіт (танцювальний хіт) за її пісню «Моє тіло».